• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-1192-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده جدید سپاه ناحیه شاهرود معارفه شد

در آیینی با حضور فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان فرماندهان پیشین و جدید سپاه ناحیه شاهرود تودیع و معارفه شدند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان در این آیین که با حضور هاشمی معاون استاندار و فرماندار شاهرود و فرمانده سپاه قائم استان برگزار شد، سرهنگ جواد عبیری به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه شاهرود معرفی و از تلاش‌های سرهنگ پاسدار حمید دامغانی تجلیل شد.

سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در این آیین با اشاره به ظرفیت‌های بالای شهرستان شاهرود در زمینه‌های مختلف گفت: شهید شیخ «محمد تهرانی» در کشور برای نسل جوان شناسانده شود .

وی با اشاره به اهمیت منطقه شاهرود اظهار کرد: در سفر مقام معظم رهبری به شاهرود، ایشان مطالبی را بیان فرمودند که ارزشمند است و ما تا امروز به آن‌ها نپرداخته‌ایم .
وی تصریح کرد: شاهرود بالغ بر یک هزار شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده و این ظرفیت بسیار مهم و ارزشمندی است که باید مورد توجه قرار گیرد .
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: شهید شیخ « محمد تهرانی» ظرفیت دارد تا یک الگوی رفتاری خوب برای جوانان کشور باشد و در کشور شناسانده شود؛ در شاهرود از این دست شهدا که قدرت نرم و ماندگاری هستند کم نداریم.

سردار حسن‌زاده اضافه کرد: وقتی گذشته مردم شاهرود را در صحنه‌های مختلف مقاومت و ایستادگی بررسی می‌کنیم، می‌بینیم که شاخصه‌های انقلابی برجسته‌ای دارد .
وی ادامه داد: فعالیت‌های فرهنگی رخ‌داده در شهرستان شاهرود بیانگر توانمندی‌هایی بوده که از روی ویژگی‌های جهادی به ظهور رسیده است .
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به معارفه فرمانده جدید سپاه شاهرود بیان کرد: فرمانده جدید با شرایط شاهرود بیگانه نیست و با فرماندهان شاهرودی کار کرده است. او در معاونت‌های مختلف کار کرده و فردی با ویژگی‌های خاص است که می‌تواند با پیشبرد اهداف، به تقویت امور بیش از پیش کند .
حسن‌زاده با اشاره به انتظارت خود از فرمانده جدید سپاه شاهرود گفت: باید نقاط برجسته دنبال و تقویت شود و در این مسیر، تجربیات خوبی وجود دارد .
وی بر لزوم شناسایی توانمندی‌ها تاکید و تصریح کرد: ظرفیت‌ها باید شناسایی و هم‌سطح با این ظرفیت‌ها و برجستگی‌ها به پیش برویم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: