• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-794-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

"ایستاده در مه"رونمایی شد

آیین رونمایی از کتاب "ایستاده در مه" اثر عماد عبادی از اهل قلم پیشکسوت استان در شاهرود برگزار شد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، عماد عبادی در این آیین که با حضور محمد رضا سوقندی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار شد، با اشاره به لزوم فرهنگسازی در خصوص نقد کتاب اظهار کرد: آن چیزی که یک نویسنده را بیش از هر چیز دیگر به ادامه نویسندگی و آفرینش ترغیب می‌کند نقد آثار است.

این نویسنده شاهرودی با بیان اینکه موفقیت نویسنده در سایه همین نقد به وجود می‌آید افزود: نقدهای پیشکسوتان و نویسندگانی که سال‌ها قلم زده و تجربه کسب کرده اند می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

مولف کتاب "ایستاده در مه" بر ضرورت توجه بیشتر به ادبیات و هنر تاکید کرد و گفت: حمایت از اهل قلم می‌تواند به خلق آثار ارزشمند و موفق کمک شایانی کند.

وی با بیان اینکه کتاب "ایستاده در مه" دومین کتابی است که از وی رونمایی می‌شود ادامه داد: پیش از این و در سال گذشته  کتاب  "آن دورها ابراهیم" رونمایی شده است.

  همچنین سوقندی مدیر کل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی استان سمنان، رونمایی از اثر و تولیدات نویسندگان و هنرمندان را جشن اندیشه ورزی فرهنگ دانست . و گفت: جامعه امروز به خوانش کتاب و آثار ادبی سخت نیازمند است.

وی، افزود: آن چیزی که به خلق و تولید یک نویسنده ارزش می دهد، خلاقیت، نو آوری و ابتکار است و این امر در متون نمایشی هم مهم و اجرای خوبی را به دنبال خواهد داشت .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بر لزوم فرهنگسازی در خصوص مطالعه کتاب تاکید و تصریح کرد: فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برای کمک به ایجاد این فرهنگ به عنوان یکی از وظایف ذاتی خود آمادگی دارد.

گفتنی است:در این مراسم از پنج کارگردان که متون عماد عبادی از نویسندگان پیشکسوت استان در اجراهای خود بهره گرفته بودند، تجلیل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: