• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-397-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با پایان برداشت گندم از مزارع آرادان اعلام شد:

گندم‌کاران آرادانی 14 هزار تن گندم تحویل مراکز خرید دادند

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان آرادان، اط تحویل حدود 14 هزار تن گندم از سوی کشاورزان این شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون با همکاری شبکه تعاون روستایی و شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان 13 هزار و 659 تن گندم از کشاورزان شهرستان آرادان خریداری شده است.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان؛ اصغر رضایی، رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان آرادان، با اشاره به اینکه خرید تضمینی گندم در این شهرستان به پایان رسیده است، اظهار کرد: از 10 خردادماه امسال تاکنون 2 هزار و 673 محموله به مراکز خرید آرادان وارد شده است.

رضایی با اشاره به گلایه برخی کشاورزان این شهرستان از خرید تضمینی گندم گفت: قیمت خریدگندم تضمینی و مصوب دولتی است و ما فقط دستگاه اجرایی خرید این محصول از کشاورزان هستیم.

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان آرادان، از پرداخت بخشی از مطالبه گندم‌کاران این شهرستان خبر داد و افزود: تاکنون50 درصد بهای گندم تحویلی 60 درصد کشاورزان این شهرستان پرداخت شده است.

وی از تلاش برای تسریع در پرداخت پول گندم خریداری شده کشاورزان خبر داد و یادآوری کرد: بهای گندم تحویلی کشاورزان به مرور و در اسرع وقت پرداخت خواهد شد.

رضایی با اشاره به لزوم پیگیری دریافت مطالبه کشاورزان از طریق سامانه الکترونیکی خاطرنشان کرد: اسامی کشاورزانی که گندم خود را به شبکه تعاون روستایی استان سمنان تحویل داده اند، در سامانه شرکت غله و خدمات بازرگانی ثبت شده است و طبق نوبت مبالغ آنها پرداخت می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: