• پنجشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-591-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

درآمد سه میلیون تومانی مددجوی شهمیرزادی با تولید فیلتر خودرو

فرزند مددجوی شهمیرزادی که دست‌به‌کار خلاقانه‌ای زده، با دریافت تسهیلات ۳۵ میلیون تومانی اشتغال‌زایی کمیته امداد و خرید یک دستگاه تولید فیلتر هوا خودرو، هم‌اکنون علاوه بر سه فرصت شغلی مستقیم ماهانه سه میلیون تومان درآمد دارد .

به ایسنا-منطقه سمنان، رضا، از اهالی شهر خوش آب هوای شهمیرزاد با بیان اینکه چند سالی یک مغازه خشکبار داشته و به دلایل مختلف و نداشتن پشتوانه طرحش شکست خورد گفت: در سال ۹۶ به واحد اشتغال‌زایی کمیته امداد شهر شهمیرزاد مراجعه کردم.

وی با اشاره به اینکه یکی از اقوام ما در شهریار تهران در حرفه تولید فیلتر خودروهای سواری مشغول به فعالیت بود افزود: با دریافت راهنمایی و گذراندن دوره آموزشی، مشاوره شغلی و تسهیلات ۳۵ میلیون تومانی اشتغال زایی کمیته امداد شهمیرزاد یک دستگاه تواید فیلتر هوا را خریداری کردم.

کارآفرین عرصه اشتغال با اشاره به اینکه مواد اولیه را از اصفهان و تهران تهیه می‌کنم افزود: روزانه ۶۰۰ تا ۷۰۰ عدد فیلتر خودرو سواری تولید و به بازار عرضه می‌شود و ماهانه سه میلیون تومان درآمد دارم.

وی یکی از نیازهای ضروری این کارگاه را دریافت کد استاندارد برای فروش محصولات دانست و افزود: در حال حاضر محصولات تولیدی را به دلیل نداشتن کد استاندارد با قیمت پایین‌‍تر به یک شرکت ارسال می‌کنم.

رضا که هم‌اکنون یک کارگاهی را با ماهانه ۲۵۰ هزار تومان اجاره کرده کرده و مشغول به فعالیت است، سه نفر به صورت مستقیم و  شش فرصت شغلی غیرمستقیم  ایجاد کرده است.

گفتنی است،صد فرصت شغلی بااعتبار یک میلیاردو ۸۹۸ میلیون تومان برای مددجویان جویای شغل استان سمنان در سه‌ماهه نخست امسال ایجادشده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: