• پنجشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-297-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان منصوب شد

با صدور حکمی از سوی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان مهندس علی اکبر عباسی راد به‌عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان منصوب شد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، در آیینی که با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان برگزار شد،ضمن تجلیل از زحمات مهندس احمدعلی بهاور؛ رئیس سابق منابع طبیعی دامغان،عباسی راد به‌عنوان سرپرست جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان معرفی شد.

حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ،در این آیین حفاطت از عرصه‌های منابع طبیعی را بزرگترین هدیه برای نسل های آینده دانست و بر حفظ و حراست از منابع طبیعی تأکید کرد و افزود:حفظ، احیاء و توسعه منابع طبیعی و فعالیت های آبخیزداری از وظایف ذاتی اداره منابع طبیعی است.

وی  ادامه داد: منابع طبیعی بخشی از ثروت ملی است و مدیران این بخش باید با جدیت مانع دست‌اندازی افراد سودجو به عرصه های طبیعی شوند .

حیدریان در پایان ضمن تقدیر از خدمات احمد علی بهاور و تلاش‌های صورت گرفته وی در چند سال گذشته تصریح کرد: منابع طبیعی شهرستان دامغان در راستای حفظ و حفاظت از منابع طبیعی شهرستان تلاش‌های زیادی داشته است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همچنین   از علی‌اکبر عباسی راد سرپرست جدید منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان خواست از همه ظرفیت‌های شهرستان در راستای حفاظت بهتر از منابع طبیعی این شهرستان بهره بگیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: