• چهارشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده شاهرود و میامی:

اقتدار پلیس در همراهی با مردم به اوج می‌رسد

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شوراي اسلامي، تلاش و مجاهدت های ماموران ناجا را خدمتي خاموش خواند و گفت: با ورود چند ساعته داعش به مجلس ما فهميديم که نبود امنيت چه مي‌تواند بر سر يک کشور بیاورد و همه بايد قدردان اين امنيت بي‌بديل باشيم .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، دکتر سيد حسن حسيني شاهرودي در جلسه شوراي اداري فرماندهي انتظامي شهرستان شاهرود از عملکرد مطلوب کارکنان سختکوش نيروي انتظامي در تامین نظم و امنیت عمومی قدردانی و اظهار کرد: اقتدار پلیس در همراهی با مردم به اوج می‌رسد .

وی با بیان این که تلاش و مجاهدت های ماموران ناجا خدمتي خاموش است، افزود: تا زماني که در کشور اتفاقي رخ ندهد و مردم احساس ناامني نکنند، حقیقت زحمات و خدمات پلیس آشکار نمی‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی به حادثه تروریستی سال گذشته در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: با ورود چند ساعته داعش به مجلس ما فهميديم که نبود امنيت چه مي تواند بر سر يک کشور بیاورد.

حسینی شاهرودی، لزوم قدردانی همگان از امنيت بي بديل کشور را یادآور شد و بیان کرد: مجاهدت‌ها در این مسیر نباید نادیده گرفته شود.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شوراي اسلامي، اقتدار را لازمه کار انتظامي دانست و خاطرنشان کرد: اين اقتدار در کنار و همراه با مردم به اوج می‌رسد.

وی تاکید کرد: مردم باید اين اقتدار را به خوبی حس کنند و با ديدن حتي چراغ گردان خودرو پليس، احساس آرامش و از سوی دیگر مجرمان و هنجارشکنان احساس خوف و ناامني کنند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین مديريت نیروی انتظامی در اعتراضات اخیر و تجمعات صنفی را هوشمندانه خواند و گفت: رفتار مبتنی بر درايت فرماندهان، مسئولان و کارکنان ناجا اجازه نداد این اعتراضات با شيطنت دشمنان به اغتشاش کشيده شود.

سرهنگ سید مجتبی اشرفی فرمانده انتظامی شاهرود در ابتدای این جلسه، وضعیت امنیتی شهرستان و اقدامات و برنامه های پلیس در ارتقاء امنیت عمومی را تشریح کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: