• چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-1393-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توسط جهاددانشگاهی استان سمنان برگزار شد؛

برگزاری دوره بین‌المللی روش‌های نوین آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در سمنان

سومین دوره از سلسله دوره های کشوری بین‌المللی آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در کشور توسط جهاددانشگاهی استان سمنان و با حضور مدیرکل برنامه ریزی و توسعه آموزش جهاددانشگاهی کشور به مدت دو روز در سمنان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان در مراسم افتتاحیه سمینار بین‌المللی روش‌های نوین آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در سمنان گفت: در راستای اجرای برنامه ششم جهاددانشگاهی در حوزه آموزش در خصوص اجرای آموزش‌های بین‌المللی توسط جهاددانشگاهی و چشم‌انداز واحد استان سمنان و متناسب با اهداف عالی جهاددانشگاهی کشور این دوره و سمینار بین‌المللی برگزار می‌شود.

حسن رهایی افزود: در ادامه سلسله دوره های کشوری بین‌المللی یادگیری و آموزشی زبان انگلیسی در کشور سومین کارگاه و دوره بین المللی توسط جهاددانشگاهی و در استان سمنان به مدت 2 روز برگزار می شود. که در طی این دو روز اساتید بین الملل  از جمله دکتر مهرداد انزالی، از اساتید برجسته و نماینده آزمون های دانشگاه کمبریج آمریکا و همچنین دکتر حامد برقی مدرس مؤسسه بین المللی York  انگلستان به آموزش و ارائه روش های نوین آموزش و یادگیری زبان انگلیسی خواهند پرداخت.

وی با اشاره به اینکه نگاه جهاددانشگاهی به این دوره ها و سمینارها های آموزشی در راستای شعار ما می توانیم است، افزود: در این دوره ها سعی می شود روش های نوین آموزش و یادگیری با نگاه خلاق و نوآوری، و با محوریت بومی سازی محتوا های آموزشی ارائه شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان با تأکید بر اینکه ما در کنار آموزش زبان انگلیسی به فرهنگ، تمدن و اکوسیستم فرهنگی کشور خودمان نیز نگاه و توجه ویژه ای خواهیم داشت، ادامه داد: جهاددانشگاهی در تدوین و ارائه محتواهای آموزشی زبان انگلیسی برای فراگیران خود، اکوسیستم فرهنگی، اجتماعی و ... را نیز مد نظر قرار می دهد.

رهایی تصریح کرد: آموزش زبان انگلیسی یک ابزار برای ما است و نباید با آموزش زبان انگلیسی از فرهنگ و تمدن کشور خودمان غافل شویم، نگاه و رویکرد ما در جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی این است که فرهنگ، تمدن و اکوسیستم فرهنگی کشور خودمان با محتواهای آموزش زبان انگلیسی تلفیق شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: