• چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-1293-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه آموزشی جهاددانشگاهی خبر داد:

بومی‌سازی محتواهای آموزشی زبان انگلیسی توسط جهاددانشگاهی/آمو‌زش زبان به 3 میلیون فراگیر ایرانی

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه جهاددانشگاهی کشور از بومی‌سازی محتواهای آموزشی زبان انگلیسی در کشور توسط این نهاد خبر داد: در همین راستا مجموعه آموزشی شامل 8 بسته آموزشی 16 جلدی در جهاددانشگاهی تدوین و ارائه می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان حسین کلانتری در مراسم افتتاحیه سمینار آموزشی بین‌المللی روش‌های نوین آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در سمنان افزود: با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با همکاری تعدادی از سازمان‌ها و ارگان‌ها مجموعه کامل آموزش زبان انگلیسی شامل 8 بسته 16 جلدی در جهاددانشگاهی تدوین شده است.

وی ادامه داد: از این 8 بسته 16 جلدی در حال حاضر 8 جلد در 5 استان کشور در صورت پایلوت در حال ارائه است و انشالله تا پایان سال 8 جلد دیگر نیز تدوین نهایی می شود و این 16 جلد کامل خواهد شد و اوایل مرداد در مشهد رونمایی خواهد شد.

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه جهاددانشگاهی کشور همچنین خاطرنشان کرد: این بسته آموزشی و کلیه کتاب ها در تولید محتوا کاملاً بومی و در برگیرنده نگاه تازه،جدید و روش های نوین آموزش و یادگیریزبان انگلیسی است و انشالله زمینه های گسترش در این حوزه پیچیده را به دنبال خواهد داشت.

کلانتری ادامه داد: ما در روش‌های نوین آموزش و یادگیری زبان انگلیسی به دنبال هنر، خلاقیت و نوآوری هستیم و انتظار می‌رود مدرسان زبان انگلیسی نیز نگاه تازه، جدید و روش‌های نوین را در بسته‌های آموزشی خود جای دهند.

وی همچنین تصریح کرد: از سال 1372 تاکنون 8 میلیون فراگیر در دوره‌های مختلف آموزشی جهاددانشگاهی شرکت داشتند که از این تعداد 3 میلیون فراگیر زبان انگلیسی بودند.

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه جهاددانشگاهی کشور اظهار داشت: در سال 1396 نیز از کل 800 هزار نفر فراگیری که در دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی در سطح کشور شرکت داشتند حدود 240 هزار نفر فراگیران زبان انگلیسی بودند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: