• جمعه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-2792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان عنوان کرد:

"زکات فطریه" مکمل یک ماه بندگی در رمضان /دشمن به دنبال سلب اعتماد عمومی است

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان ضمن تبریک عید سعید فطر از زکات فطریه به عنوان مکمل یک ماه بندگی در ماه مبارک رمضان داست و گفت: فطریه بلاها را از انسان دور می کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، آ یت‌الله سیدمحمد شاهچراغی در خطبه های نماز عید فطر اظهار کرد: نماز عیدفطر و زکات فطریه از شعائر دینی و الهی است که بلاهای زودرس را از انسان مسلمان دور می کند.

وی از رمضان به عنوان ماه بندگی خداوند و شب زنده داری نام برد و افزود: باید تلاش کنیم که آنچه با عبادت و بندگی در ماه رمضان به دست آوردیم را حفظ کنیم و معنویت های این ماه مبارک را به دیگر ماه های سال تسری دهیم.

امام جمعه سمنان با اشاره به دشمنی های استعمار با جمهوری اسلامی به تمجید از حمایت های مردم از نظام پرداخت و تصریح کرد: مردم بزرگ ایران همه توطئه های دشمنان را در 40 سال گذشته ناکام کردند.

وی یکی از نقشه های دشمنان را بی‌اعتماد کردن مردم از انقلاب برشمرد و گفت: جمهوری اسلامی با رهبری های حکیمانه رهبری و بصیرت مردم در همه این سال ها از گردنه های سخت عبور کرده است.

شاهچراغی با بیان اینکه مردم در این چهار دهه همواره حامی انقلاب اسلامی بودند ادامه داد: مردم ایران چه در فتنه منافقین و چه در فتنه های اخیر و از جمله فتنه 88 همواره حامی انقلاب اسلامی بودند.

وی از فتنه منافقان، جنگ تحمیلی و فتنه 88 به‌عنوان سه گردنه و پیچ تاریخی مهم در انقلاب اسلامی نام برد و با بیان اینکه ملت بزرگ ایران در هر سه این مقاطع کارنامه‌ای درخشان در دفاع از انقلاب اسلامی از خود به‌جای گذاشته است عنوان کرد: امروز دشمن نقشه‌های جدیدی برای توطئه علیه ملت ایران دارد.

امام‌جمعه سمنان با اشاره به اینکه دشمن در توطئه جدید خود به دنبال ایجاد یأس و ناامیدی و بی‌اعتمادی نسبت به نظام و رهبری در دل ملت بزرگ ایران است تصریح کرد: عبور از این توطئه‌ها بصیرت، هوشیاری و آگاهی نیاز دارد که ملت ایران آن را دارد.  

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان از مردم ایران به عنوان بزرگترین حامیان ولایت نم برد و افزود: مردمی که در این 40 سال با حمایت و تبعیت از ولایت فقیه کشور و نظام را حفظ کردند از این پس نیز آن را حفظ خواهند کرد.

وی بر ضرورت حفظ انقلاب و دستاوردهای آن تاکید کرد و ادامه داد: همانگونه که امام خمینی (ره) فرمدند پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت آسیب نرسد.

شاهچراغی با اشاره به لزوم در صحنه بودن مردم افزود: دشمنان جمهوری اسلامی به دنبال این هستند که با سلب اعتماد مردم از انقلاب به آن ضربه بزنند لذا باید هوشیار باشیم.

وی با بیان اینکه دشمنان نهادهای انقلابی را هدف قرار می دهند اظهار کرد: تا دیروز با هدف ضربه زدن به انقلاب به تخریب نهادهایی همچون ولایت‌فقیه ، سپاه و قوه قضاییه می پرداختند و امروز به تخریب نهاد انقلابی کمیته امداد می پردازند. .

آیت الله شاهچراغی خاطرنشان کرد: کمیته امداد نهادی مورد اعتماد مردم و نظام است و مردم به این شایعه هایی که دشمنان می زنند توجه نمی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: