• پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-1090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بسته تشویقی شهرداری برای کاستن از تراکم‌کاری آخر سال و بازگشت رونق به صنعت ساخت‌وساز در سمنان

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان از یک بسته تشویقی برای کاستن از تراکم کاری در ماه های پایانی سال و به ویژه اسفندماه هر سال و ترغیب شهروندان برای موکول کردن ساخت و سازها و دیگر مسائل مرتبط با مدیریت شهری به بهار و تابستان خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، حمید دهرویه بااعلام این خبر اظهار کرد: در همین راستا شهروندان می توانند بیشترین تخفیف عوارض را در فصل بهار از شهرداری سمنان بگیرید .

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان گفت : با توجه به اینکه تراکم کاری شهرداری در اسفند ماه در حوزه شهرسازی و درآمد شهرداری بالا بود مشکلاتی را برای مردم پیش می‌آورد تصمیم گرفتیم تا نحوه پرداخت تخفیفات عوارض را تغییر دهیم.

دهرویه افزود: بر اساس پیشنهاد مطرح شده از سوی شهرداری و موافقت شورای شهر مقرر شد تا تخفیفات در اوایل سال بالاتر باشد تا مردم کارهای صدور پروانه را به اواخر سال موکول نکرده و در طی سال به شهرداری مراجعه و پروانه اخذ کنند.

به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان در سه ماهه اول سال و در فصل بهار میزان تخفیفات ۲۱ درصد خواهد بود و شهروندان تنها ۷۹ درصد از مبلغ عوارض را پرداخت میکنند .

دهرویه خاطرنشان کرد: در سه ماهه تابستان میزان تخفیفات ۱۹ درصد و در ۳ ماهه پاییز ۱۷ درصد خواهد بود در فصل زمستان تنها ۱۵ درصد از : کسر می‌شود .

وی تصریح کرد : با تخفیفات ارائه شده بهتر است شهروندان در ابتدای سال عوارض را پرداخت کنند تا از بیشترین میزان تخفیف شورای اسلامی شهر سمنان و شهرداری در نظر گرفته برخوردار شوند و فعالیت های آنها با سرعت بیشتری انجام شده و به پایان سال موکول نشود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: