• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سمنان مطرح کرد:

باندهای فساد در نبود احزاب جان می‌گیرند

استاندار سمنان از "اعتدال" به عنوان عامل پیوند دو جریان ریشه‌دار اصولگرایی و اصلاح‌طلبی در کشور نام برد و با اشاره به مزایای شکل‌گیری احزاب در کشور گفت: باندهای فساد و قدرت در نبود احزاب جان می‌گیرند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، دکتر سیدشهاب‌الدین چاوشی در نشستی با خانه احزاب این استان اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری در بهار ۹۶ فرصتی بزرگ و تاریخی برای مردم ایران ایجاد کرد.

وی نگرش تک‌حزبی و برخورد حذفی را به زیان کشور دانست و افزود: نگاه تک حزبی در کشور آفتی بزرگ است که منجر به فساد خواهد شد .

استاندار سمنان با اشاره به نقش تأثیرگذار احزاب در توسعه سیاسی و اجتماعی کشور گفت: نگاه تک حزبی در کشور یک آفت بزرگ است و باید به این باور برسیم که حزب شعار سیاسی نیست بلکه یک ضرورت ملی است بنابراین اگر احزاب در جامعه نباشد، باندهای فاسد و قدرت شکل می‌گیرند که برای کشور زیان آور است .

وی شاکله اصلی جریان اصلاح طلبی و اصولگرایی در جامعه را دینداری ذکر کرد و گفت: اگر اخلاص در کارها معیار خدمت مسئولین به مردم نباشد هیچ حرکتی شتاب نخواهد گرفت .

عالی‌ترین مقام اجرایی استان اعتدال را عامل پیوند جریان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی در جامعه دانست و با اشاره به برگزاری انتخابات پرشکوه سال گذشته خاطرنشان کرد: انتخابات بهار ۹۶ یک فرصت تاریخی برای ملت ایران ایجاد کرد  که در آن نقش احزاب و تاثیرگذاری آنها به وضوح مشاهده شد .

  چاوشی در ادمه گفت: نگاه مدیریتی در رابطه با اجرای عدالت برای همه استان یکسان است که با سیاست و وحدت رویه می‌توان بهتوسعه پایدار دست یافت.

وی ، دولت دوازدهم را یک دولت قانونمند و بر محور انتخاب مدیران شایسته، متخصص ذکر کرد و گفت: احزاب و تشکل های مردمی استان، معضلات موجود در منطقه را رصد و در جهت کمک به حل آنها به مجموعه مدیریتی استان مشاوره و برنامه بدهند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: