• یکشنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری نخستین گردهمایی مودت فرماندهان نیروهای مسلح در استان سمنان

فرمانده انتظامی استان سمنان، نیروهای مسلح را از ارکان امنیت کشور خواند و گفت: علاوه بر حوزه امنیت که ارتباط مستقیم با ماموریت و فلسفه وجودی این نیروها دارد، خدمتگزاران ملت در قالب نیروهای مسلح در تحقق اقتصاد مقاومتی نیز از سهم و نقش ویژه ای برخوردارند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار روح الامین قاسمی در نخستین گردهمایی مودت فرماندهان و مدیران نیروهای مسلح استان سمنان،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) اظهار کرد: انقلاب اسلام یک انقلاب مردمی است که بدون همراهی‌های مردم نیز قوام نمی‌یابد.

وی به وقایع مهم و تاثیرگذاری که در طول دوران انقلاب اسلامی در خرداد ماه رخ داده اشاره کرد و گفت: یکی از شاخص ترین و بارزترین این موارد، پیروزی شکوهمند رزمندگان اسلام در عملیات " بیت المقدس" و آزادسازی خرمشهر بود.

این مسئول انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود به نامگذاری های سالانه مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: با دقت در این نامگذاری‌ها، درمی یابیم که در سال های اخیر نگاه معظم له به حل و فصل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم معطوف شده است.

سردار قاسمی به جایگاه اساسی نیروهای مسلح در پیشبرد اهداف نظام اشاره و ضمن بازخوانی رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در این خصوص تاکیدکرد: نیروهای مسلح از ارکان امنیت کشور به شمار می روند.

وی افزود: علاوه بر حوزه امنیت که ارتباط مستقیم با ماموریت و فلسفه وجودی نیروهای مسلح دارد، خدمتگزاران ملت در قالب نیروهای مسلح در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی نیز از سهم و نقش ویژه ای برخوردارند.

به گفته سردار قاسمی، استراتژی دشمنان از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی براندازی نظام بود و راه‌های گوناگونی را نیز برای دستیابی به این خیال باطل تجربه کردند.

قاسمی بر وفاق، وحدت و همدلی آحاد مردم و مسئولان تاکیدکرد و با بیان اینکه انقلاب بدون همراهی و پشتیبانی مردمی، قوامی نخواهد داشت، تصریح کرد: وجود ما برای مردم و امنیت و آرامش آنان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: