• دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-1097-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح ساختمان جدید شهرداری مهدی شهر در ماه مبارک رمضان

اولین جشنواره ملی گل‌های داوودی در مهدیشهر برگزار می‌شود

رئیس کمیسیون آب و فضای سبز و عضو شورای اسلامی مهدی‌شهر از برگزاری اولین جشنواره ملی گل‌های داوودی در این شهر خبرداد.

به گزارش ایسنا- منطقه سمنان رضا اصیل منش در نشست خبری اعضای شورای شهر با اصحاب رسانه مهدیشهر با اعلام این خبر، اظهار کرد: این جشنواره در مهرماه در محل پارک آبخیزداری مهدیشهر برگزار می‌شود.

وی از آغاز برنامه‌های این جشنواره ملی خبر داد و تصریح کرد: برای کشت گل‌های داوودی یک سایت مرکزی طراحی شده و تاکنون 80هزار گل داوودی در این سایت مرکزی کشت شده است.

اصیل منش همچنین از کاشت 10هزار گل‌های فصلی و 14هزار درخت در میادین و بلوارهای شهر مهدیشهر خبرداد و اظهار داشت: برای توسعه پارک آبشار مهدیشهر ،احداث یک استخر ذخیره آب در دستور کار قرار دارد که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

سید احمد پاکزادیان مسول کمیسیون عمران ،معماری و خدمات شهری شورای شهر مهدی شهر نیز ازاحداث پنج میدان جدید در این شهر خبرداد و افزود: بخشی از فعالیت های عمرانی این میادین آغاز شده و تاپایان سال این میادین افتتاح خواهد شد.

پاکزادیان به تجهیز مبلمان شهری مهدیشهر اشاره وخاطرنشان کرد: در ایام نوروز پروژه های خوبی جهت نورپردازی و همچنین تجهیز و تزئین مبلمان شهری صورت پذیرفت که مورد استقبال گردشگران ومردم قرارگرفت.

وی درادامه تصریح کرد: جهت احداث دشت مرکزی باغ شهر تاکنون یک هکتار زمین تملک شده است.

افتتاح ساختمان جدید شهرداری مهدی شهر در ماه مبارک رمضان

مسعود حاجی بگلو شهردار مهدی شهر نیز از افتتاح ساختمان جدید این شهرداری خبرداد و گفت: این ساختمان همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان با اعتباری بالغ بر4میلیارد تومان افتتاح می‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اولویت اصلی در شهرداری مهدی شهر تکمیل این ساختمان شهرداری بود که به مسولین و مردم قول داده بودم که در اسرع وقت آن را تجهیز و افتتاح نمایم که به لطف خداوند در کمتر از9ماه این پروژه تکمیل وآماده افتتاح شد.

حاجی بگلو از راه انداری اتوماسیون اداری این شهرداری خبر داد و اظهار کرد: طرح احداث پارک ویژه بانوان وهمچنین طرح ممیزی شهرداری مهدی شهر در دستور کار این شهرداری است و در صورت موافقت شورای شهر اقدامات آن آغاز می گردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: