• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-2593-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست دانشگاه سمنان تاکید کرد:

ضرورت جدی گرفتن روابط عمومی‌ها در جهان امروز

سرپرست دانشگاه سمنان با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی‌ها بر ضرورت جدی گرفتن واحد روابط عمومی‌ها تاکید کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، دکتر مسعود نصیری زرندی در نشستی به مناسبت 27 اردیبهشت روز روابط عمومی در سالن جلسات میثاق این دانشگاه ، ضمن تبریک روز روابط عمومی به تلاشگران این عرصه و نیز فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: روابط عمومی، بازوی قدرتمند هر دانشگاه و دستگاه اجرایی است و فعالیت‌های انجام شده در درون آن از سوی این بخش به بیرون منعکس می‌شود .
این عضو هیات علمی دانشگاه سمنان، بر ضرورت رویکرد تخصصی‌تر به این حوزه تاکید کرد و ادامه داد: کار روابط عمومی که انعکاس فعالیت‌های مختلف دانشگاه است باید با عشق و علاقه انجام شود .
وی با بیان اینکه کار روابط عمومی از اهمیت بالایی در یک دستگاه برخوردار است تصریح کرد: عصر، عصر ارتباطات است و باید بر روی اطلاع‌رسانی سریع و صحیح  و ارتباط با رسانه‌های دیداری‌، شنیداری و نوشتاری بسیار توجه شود و در این زمینه کار کرد .
سرپرست دانشگاه سمنان بر جدی گرفتن واحد روابط عمومی در دستگاه‌ها و سازمان‌ها و از جمله این دانشگاه تاکید کرد و گفت: بروز رسانی فعالیت‌های دانشگاه در قالب مستند، برشورهای مختلف معرفی دانشگاه کتابچه و ... توسط روابط عمومی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد .
دکتر نصیری با اشاره به اینکه سایت، ویترین دانشگاه است خواستار اطلاع رسانی سریع و به موقع رابطان خبری از فعالیت‌های انجام شده زیر مجموعه شان به واحد روابط عمومی برای انعکاس در سایت دانشگاه و نیز رسانه‌ها شد.
وی همچنین بر بروز رسانی سایت دانشکده‌ها تاکید کرد و گفت: آموزش رابطان خبری در اولویت قرار گیرد .
دکتری نصیری بر ایجاد دانشگاه با نشاط و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی برای تقویت این بخش تاکید و تصریح کرد: در حال حاضر رقابت دانشگاه‌ها از سطح ملی فراتر رفته و در سطح جهانی با یکدیگر رقابت می‌کنند که باید با انعکاس به موقع فعالیت‌های مختلف علمی، دانشجویی، فرهنگی و موفقیت‌ها در دستیابی به جایگاه بهتر کمک کرد .
دکتر علی ضیغمی سرپرست روابط عمومی دانشگاه سمنان هم به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده این واحد پرداخت و گفت: ساماندهی رابطان خبری  بخشهای مختلف دانشگاه و برگزاری کلاس‌های آموزشی خبر نویسی برای آنان، راه‌اندازی ماهنامه خبری دانشگاه تحت عنوان خبرنامه الکترونیکی دانشگاه سمنان‌، افزایش فعالیت‌های مجازی دانشگاه و راه اندازی کانال رسمی دانشگاه در پیام‌رسان های سروش ، ایتا و آی گپ ، افزایش سرعت و کیفیت  اطلاع رسانی و پاسخگویی ، تدوین کتابچه معرفی دانشگاه از جمله فعالیت های انجام شده از سوی روابط عمومی دانشگاه سمنان است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: