• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2291-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ترویج مصرف کالای ایرانی نیازمند فرهنگ سازی است

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان گفت: ترویج مصرف کالای ایرانی نیازمند فرهنگ سازی گسترده در جامعه و عزم همگانی است .

به گزارش ایسنا- منطقه سمنان، محمد طالبی در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دامغان با تاکید بر ضرورت مصرف کالای ایرانی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی افزود: ترغیب مردم برای مصرف کالای ایرانی علاوه بر فرهنگ‌سازی به یک عزم همگانی در کشور و هماهنگی بین دستگاه های اجرایی و سازمان ها و مراکز تولیدی نیاز دارد .

وی ادامه داد: توجه دولت به تولید داخلی، حمایت از تولیدکنندگان، تسهیل در پرداخت تسهیلات بانکی و حمایت از سرمایه‌گذاران می‌تواند زمینه‌های افزایش مصرف کالای ایرانی را در جامعه فراهم کند .

وی افزود: مصرف کالای ایرانی بهترین بستر برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است و مسئولان باید در این زمینه عزم جدی و تلاش همه جانبه و وحدت رویه داشته باشند .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در زمینه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: همبستگی و همگرایی ملی و انسجام بین ادارات و دستگاه های اجرایی از ملزومات تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است .

دبیر شورای فرهنگ عمومی دامغان گفت: جذب سرمایه گذاران و تامین امنیت آنان از مهمترین اقداماتی است که باید در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: