• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-1592-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حسینی شاهرودی:

برخی به‌جای وحدت‌آفرینی به‌ اختلاف‌افکنی در منطقه دامن می‌زنند

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی به‌جای وحدت‌آفرینی به‌ اختلاف‌افکنی در منطقه دامن می‌زنند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سید حسن حسینی شاهرودی، در همایش طلایه داران تبلیغ که با حضور مبلغان و روحانیون شاهرودی در حسینیه امام خمینی(ره) دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد، بر لزوم حفظ وحدت و انسجام تاکید کرد و با اشاره به نقش این همدلی در رشد و توسعه منطقه‌ای اظهار کرد: حفظ وحدت و انسجام در جامعه عامل توسعه و رشد هر منطقه است .

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم با بیان این که حفظ وحدت و انسجام و توسعه فرهنگی و اجتماعی باید در محوریت باشد، اظهار کرد: برخی مسئولان به‌جای وحدت‌آفرینی و مسائلی که می‌تواند به احصاء پتانسیل‌های هر منطقه و توسعه منجر شود، مسائلی را مطرح می‌کنند که اختلاف ایجاد می‌کند .

حسینی شاهرودی با اشاره به پیمان‌شکنی‌های پیاپی آمریکا و خروج از توافق برجام، تصریح کرد: ترامپ عمل وقیحانه‌ای انجام داد و رهبری کلام درستی فرمودند که اعتماد نکنیم و الآن هم تأکید دارند که اعتماد نکنیم و از تجربه درس بگیریم .

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم ایجاد توسعه پایدار و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در شاهرود، افزود: شهرستان شاهرود را برخلاف ظرفیت‌های موجود قطب کشاورزی استان سمنان می‌نامند؛ این در حالی است که سهم این منطقه در تولید گندم تنها ۴۰ هزار تن است .

وی خاطرنشان کرد: مردم نجیبی در استان سمنان و شرق آن یعنی شهرستان شاهرود وجود دارند که نجابت، دین‌داری، ولایت مداری و سابقه تاریخی آن‌ها مشخص است و باید به این مردم کمک کرد؛ لذا امیدواریم در شرایط فعلی قسمی از درد و مشکلات مردم را التیام ببخشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: