• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-1092-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سمنان:

خروج امریکایی‌ها از برجام، ایرانیان را متحدتر می‌کند

استاندار سمنان با اشاره به بدعهدی‌های امریکا، گفت: خروج امریکایی‌ها از برجام، ایرانیان را متحدتر می‌کند

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سید شهاب‌الدین چاوشی در آیین افتتاح یک مجتمع مسکونی 59 واحدی خیرساز در  گرمسار اظهار کرد: بدعهدی‌های آمریکا و دونالد ترامپ در خروج از برجام، ملت ایران را برای رفع گرفتاری‌های کشور بیش از پیش متحد خواهد کرد .

وی افزود: البته در کشور آمریکا تعداد قابل توجهی از مسئولان و سیاستمداران این کشور با راهبردهای ترامپ مخالف هستند و خروج این کشور از برجام را به زیان امریکا می‌دانند.
این مقام ارشد اجرایی با بیان اینکه شر ترامپ از برجام کم شد ادامه داد: باید سایر کشورها با حُسن نیت در ادامه این توافقنامه بین‌المللی با ایران همکاری کنند .
استاندار سمنان با اشاره به نقش خیران در کشور، خاطرنشان کرد: خیّران همواره با حُسن نیت در کنار دولت برای آبادانی و شکوفایی کشور تلاش می‌کنند و ساخت چندین هزار مسکن خیرساز نمونه‌ای از این اقدامات است .
چاوشی ادامه داد: اجر خیّران مسکن ساز با خداوند است و افرادی که برای محرومیت زدایی در کشور تلاش می‌کنند باید در استان تشویق شوند .
وی با بیان اینکه دولت برای اجرای طرح‌های مختلف عمرانی در کنار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خواهد بود، به نقش خیرین مسکن‌ساز در زدون چهره محرومیت از برخی مناطق کمتر برخوردار اشاره کرد و گفت: با این راهبرد می توان برای محرومیت زدایی در کشور پیشگام شد .
چاووشی تصریح کرد: اساس کار نظام جمهوری اسلامی رفع گرفتاری های مردم است و دولت در کنار مردم برای ایجاد اشتغال پایدار و رونق کسب و کار در کشور تلاش می‌کند .
استاندار سمنان از خیرین و بخش خصوصی خواست ضمن نقش آفرینی در محرومیت زدایی از کشور برای رفع گرفتاری‌های مردم به مدد دولت بیایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: