• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-2094-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مردم سنگر فرهنگی سینما را خالی نکنند /حمایت از هنر هفتم با بلیط‌های نیم بها

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار حمایت از صنعت سینما را ضروری خواند و گفت: انتظار می‌رود هنر دوستان و قشرهای مردم با تماشای فیلم های فاخر و پرکردن صندلی سینماها، از این صنعت حمایت کنند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، تقی نجفی از شهروندان و هنردوستان و خصوصا دوستداران هنر هفتم خواست: صندلی‌های سینما را که به نوعی سنگرهای فرهنگی و هنری محسوب می شود را خالی نکنند.

وی از توزیع دو هزار قطعه بلیط نیم بها سینما به نهادها و دستگاه های اجرایی این شهرستان خبر داد و گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار با همکاری سینما ابریشم، دو هزار قطعه بلیط نیم بها را با هدف تشویق و حمایت از هنر سینما و فیلم های فاخر توزیع کرده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار با اشاره به اینکه بلیط‌های نیم بها برای فیلم "به وقت شام" در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: فیلم "به وقت شام" با هدف معرفی و شناسایی چهره، اهداف و عملکرد گروهک تروریستی داعش، یک اثر مقاومتی خوش منظر است و حاتمی کیا در ارائه واقعیت ها و ماهیت زشت نیروهای تکفیری داعش به توفیق نسبی رسیده است.

نجفی، حاتمی کیا را سینماگر ارزشی، مدافع و اشاعه دهنده ارزش های اجتماعی، انقلابی و دفاع مقدس در عرصه سینما و فرهنگ خواند و افزود:  این فیلم ساز در آثارش از انسان ها، آرمان ها و زخم ها و رنج ها و نیز امیدها سخن می گوید و از همین منظر فیلم «به وقت شام» روایتگر افشاگرانه داعش و تلاش قهرمانانه شهدای مدافع حرم است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: