• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری سمنان تاکید کرد:

ضرورت تامین سلامت جسمی مردم به مثابه پیش نیاز سلامت روحی و معنوی جامعه

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری سمنان از تامین سلامت جسمی جامعه به مثابه پیش نیاز سلامت روحی و معنوی جامعه نام برد و گفت: حوزه سلامت باید در مسیر توسعه به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، منطقه سمنان، دکتر سعید ناجی در آیین افتتاح بخش دیالیز مرکز آموزشی درمانی کوثر سمنان که با حضور مشاور وزیر بهداشت و معاون درمانی بنیاد شهید کشور، برگزار شد اظهار کرد: سلامت از مهمترین بخش ها برای قرار گرفتن در مسیر توسعه پایدار است.

وی، از تامین زیرساخت های حوزه سلامت به عنوان یکی از وظایف حاکمیت نام برد و افزود: برای تامین سلامت معنوی اقشار مختلف مردم باید به سلامت جسمی مردم توجه شود.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری سمنان با بیان اینکه دولت تدبیر و امید توجه جدی به حوزه سلامت داشته خاطرنشان کرد:  حوزه سلامت یکی از بخش هایی است که تا حدودی رضایت مردم را جلب کرده است.

وی از برون سپاری بخشی از ماموریت دستگاه های اجرایی به عنوان یک سیاست در دولت دوازدهم نام برد و گفت:باید واگذاری خدمات و برون سپاری ها با در نظر گرفتن شرایط محیطی و فرهنگی هر منطقه انجام شود.

ناجی با بیان اینکه برون سپاری ماموریت ها باید به گونه ای باشد که مردم نفع و سود بیشتری ببرند افزود: در واگذاری خدمات باید سطح نظارت ها را بیشتر کرد تا شاهد ارتقاء کیفی خدمات به مردم باشیم.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان، کسب رضایت مردم و افزایش رضایتمندی از نظم را یکی از اهداف مهم دولت روحانی خواند و اضافه کرد: باید به درجه ای از رضایتمندی مردم برسیم که نیازمند استقرار بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

معاون استاندار سمنان با اذعا به اینکه ما نیازمند کسب رضایت مردم به عنوان صاحبان واقعی نظام هستیم بر لزوم ارتقاء سطح خدمات دستگاه به مردم و تکریم بیش از پیش مردم تاکید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: