• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-2790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

رفع تصرف از 24 هکتار از اراضی ملی تصرف شده در سمنان

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از رفع تصرف از 24 هکتار از اراضی ملی تصرف شده در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان علی‌نقی حیدریان در گفت وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: مقابله با زمین‌خواری و حفاظت از عرصه‌های ملی از اولویت‌های منابع طبیعی و آبخیزداری استان است.

وی با اشاره به مقابله مستمر با متخلفان حوزه زمین‌خواری ادامه داد : یکی از وظایف و تکالیف اصلی ما حفاظت از اراضی ملی و عرصه‌های منابع طبیعی است که بایستی به صورت مستمر و دائمی انجام شود .

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بر لزوم افزایش همکاری‌های بین‌دستگاهی تاکید و تصریح کرد: ارتقاء سطح این همکاری‌ها به توفیق بیشتر منابع طبیعی و آبخیزداری استان در ماموریت‌های مختلف و از جمله در مبارزه با پدیده زمین‌خواری می‌شود.

حیدریان با اشاره به برخی پرونده‌های مفتحوح این اداره کل در دستگاه قضایی و شهرستان‌های مختلف استان خاطرنشان کرد: پرونده‌های مطروحه در مراجع قضائی باید تا حصول نتیجه پیگیری شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان بر ضرورت پیگیری در خصوص اجرای احکام قضائی صادره در خصوص پرونده‌های مختلف و از جمله تصرف های غیرقانونی تاکید کرد و گفت: واحد حقوقی اداره کل باید در همین ارتباط پاسخ لازم و به‌هنگام را به درخواست‌ها، نامه‌ها و مکاتبات دستگاه‌ها و مراجع و نهادهای نظارتی در زمان تعیین شده بدهد تا از تضییع حقوق عمومی جلوگیری شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: