• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-797-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

به منظور واگذاری به بخش خصوصی:

کاروانسرای ایوانکی گرمسار به مزایده گذاشته شد

صندوق احیا و بهره‌برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی، یک بنای تاریخی استان سمنان را مزایده گذاشت.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، کاروانسرای ایوانکی در شهرستان گرمسار، تنها اثر تاریخی استان سمنان برای مزایده از سوی صندوق احیا و بهره‌برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور است.

این صندوق امروز 16 اردیبهشت‌ماه 13   بنای تاریخی در 8 استان کشور و از جمله کاروانسرای ایوانکی در استان سمنان را به مزایده گذاشت .

متقاضیان شرکت در این مزایده، ظرف مدت10روز از امروز حداکثر تا پایان وقت اداری شنبه 29 اردیبهشت‌ماه جاری مهلت دارند برای دریافت اسناد مزايده از دبيرخانه كميسيون مزايده صندوق احيا به نشانی تهران، میدان بهارستان، ساختمان صندوق احیا مراجعه کنند.

همچنین متقاضیان می‌توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي صندوق احيا و يا پايگاه ملي اطلاع‌رساني مناقصات اطلاعات لازم را دريافت کنند.

به‌گزارش ایسنا، علاوه بر کاروانسرای ایوانکی در شهرستان گرمسار،خانه‌های معبودی، سرخه‌ای و ناصح‌زاده  تبریز و خانه امیرارشد ورزقان آذربایجان شرقی، خانه‌های بخردی و آبشنگ اصفهان، حمام پیرزرگر اردبیل، قلعه کنجانچم ایلام، کاروانسرای زعفرانیه سبزوار و کاروانسرای مهر جاده شاهرود سبزوار استان خراسان رضوی، خانه فیض مهدوی کرمانشاه و خانه افشاریان شیراز استان فارس نیز به مزایده گذاشته شده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: