• شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-2290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان اعلام کرد:

اختصاص بالغ بر 30 میلیارد ریال تسهیلات ارزان‌قیمت به طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان سمنان در سال 97

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان از اختصاص بالغ بر 30 میلیارد ریال تسهیلات ارزان‌قیمت به طرح‌های تولیدی و اقتصاد مقاومتی این استان در سال‌جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا،منطقه سمنان، سرهنگ جبار دوست‌محمدیان در نشست خبری با اصحاب رسانه این استان اظهار کرد: این اعتبارات در بخش‌های مختلف و از جمله مزارع پرورش آبزیان، بسته‌بندی تولیدات کشاورزی، کشت و بسته‌بندی داروهای گیاهی، دام و طیور و...سرمایه‌گذاری می‌شود.

وی با بیان اینکه در یک سال گذشته نیز بالغ بر 30 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان استان پرداخت شده خاطرنشان کرد: این تسهیلات ارزان‌قیمت امسال افزایش نیز خواهد یافت.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان ضمن دعوت از علاقه‌مندان برای بهره‌مندی از این تسهیلات ادامه داد: بسیج سازندگی استان همه توان خود را برای ایجاد رونق تولید و کمک به ایجاد اشتغال در استان به کار می‌گیرد.

دوست‌محمدیان از کمک به ایجاد بازار فروش برای تولیدکنندگان این طرح خبر داد و افزود: در طول اجرای طرح نیز حمایت‌های فنی و آموزشی نیز از متقاضیان به عمل می‌آید.

وی از توجه ویژه بسیج سازندگی استان به مناطق محروم و کمتربرخوردار خبر داد و گفت: در همین راستا طی یک سال گذشته 60 هزار نفر روز خدمات‌ در مناطق محروم از سوی بسیج سازمندگی استان انجام شده است ضمن اینکه طرح هجرت سه در استان اجرا و طی آن بیش از 24 هزار نفر به اردوهای جهادی اعزام شدند .

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان از تدام برپایی اردوهای دانشجویی در مناطق محروم خبر داد و گفت: با توجه به مشکل کم‌آبی در مناطق محروم و کمتربرخوردار سال 96 اقدامات خوبی در زمینه آبرسانی به مناطق محروم انجام شد که این روند در سال جاری نیز ادامه می‌یابد.

وی از برگزاری چندین اردوی برون استانی از سوی بسیج سازندگی استان خبرداد و افزود: در یک سال گذشته اردوهای جهادی درون استانی نیز در رده‌های مختلف بسیج تشکیل شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: