• شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-597-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نمایشگاه کتاب آرادان افتتاح شد/ راه‌اندازی سینما سیار در آرادان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان با تاکید بر لزوم توسعه فضای نشاط در جامعه، از راه‌اندازی سینما سیار در آینده نزدیک در این شهرستان خبر داد .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، محسن فدایی باش در هجدهمین نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان

وی از حضور کارشناسان مجرب در زمینه فضای مجازی در این شهرستان خبر داد و افزود: برگزاری نشست های آموزشی و فرهنگ سازی در این شهرستان از اولویت های شورای فرهنگ عمومی در آرادان است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان همچنین از برپایی نمایشگاه کتاب آرادان خبر داد و افزود: این نمایشگاه کتاب با ارائه بیش از هشت هزار نسخه کتاب در کتابخانه شهید فهمیده شهرستان آرادان افتتاح شد .

وی ادامه داد: یک هزار و ۴۰۰ عنوان کتاب با موضوعات گوناگون مانند کودک و نوجوان، ورزش، بهداشت و سلامت، شعر، ادبیات و کتب مذهبی در این نمایشگاه به مخاطبین بهع نمایش در آمده  است .

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آرادان نیز در این نشست گفت: موضوع منجی یک موضوع فرامکتب است که همه مکاتب توحیدی و بعضا غیر توحیدی اعتقاد دارند که در آخرالزمان منجی ظهور خواهد کرد و جهان را از ورطه هولناک ضلالت و تباهی نجات خواهد داد .

حجت الاسلام شریفی نیا افزود: در آیات قرآن کریم وعده و بشارت پیروزی اسلام و ریشه کنی ظلم و ستم  از روی زمین به مومنین داده شده است و همه امیدواریم از عدالت مهدوی بهره مند بشویم .

امام جمعه آرادان برپایی نمایشگاه تولیدات داخلی و بازدید مقام معظم رهبری از این نمایشگاه را از مصادیق تشویق و حمایت تولیدکنندگان داخلی بیان کرد .

. رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آرادان با اشاره به لزوم  انسجام و اهتمام بیشتر دستگاه‌های اجرایی در خصوص فعالیت های قرآنی در ماه مبارک رمضان، حضور جوانان را در محافل قرآنی شهرستان در خور تحسین دانست .

فرماندار شهرستان آرادان نیز با اشاره به نامگذاری سال ٩٧ به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی گفت: ملت ایران در دوران دفاع مقدس با روحیه جهادی به دفاع از آب و خاک این سرزمین برخواستند و امروز نیز برای حمایت از تولید داخلی به همین عزم و تعصب نیازمندیم .

سعید افشار نادری، برنامه ریزی فعال برای مدیریت فضای مجازی به منظور اجتناب از آسیب های ناشی از این پدیده نوظهور و اجتناب از انزوای نسل جوان را از جمله اولویت های شورای فرهنگ عمومی بیان کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: