• پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-1094-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سمنان:

معلمان به عنوان پیش‌قراولان دانایی، بستر خردورزی، اعتدال و بالندگی اخلاقی را در جامعه فراهم کنند

استاندار سمنان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطر معلم شهید استاد مرتضی مطهری ،هفته معلم به طلایه داران علم و دانش تبریک گفت .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان دکتر سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان ضمن تجلیل از تلاش فرهنگیان و معلمان استان ، یاد و خاطر معلم شهید استاد مرتضی مطهری و هفته معلم به طلایه داران علم و دانش را  تبریک گفت .

متن پیام استاندار به این شرح است :

حمد و سپاس خالقی را سزد که بر قامت رسول مهربانی ها و پیامبر خوبی ها ، محمد مصطفی (ص) خلعت زیبای معلمی را برازنده ساخت و مایه خوشبختی است که معلمان وارثان امانت بزرگ تعلیم و تربیت و از میراث داران این موهبت ارزنده الهی هستند .

عشق ورزیدن به خلق زیباترین ترنم گفتگو با خالق است به خصوص که اگر در این مسیر ، خالق سبحان توفیق خدمت به عزیزانی را نصیبت کرده باشد که تکمیل هویت خویش را درمکتب معلمان متعهد و خداشناس به نظاره نشسته اند .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطر معلم شهید استاد مرتضی مطهری و تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم، از زحمات طاقت فرسا و ارزشمند تمامی همکاران فرهنگی و معلمان عزیز در پیشبرد اهداف عالی دستگاه تعلیم و تربیت در استان سمنان صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و خالصانه ترین سپاس های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جان آبیاری می نمایید نثار می نمایم .

امیدوارم ، پیش‌قراولان عرصه علم و دانایی درسایه الطاف الهی بیش از پیش بستر رشد و خردورزی، اعتدال اندیشه و شکوفایی علمی و بالندگی اخلاقی جامعه را فراهم نموده و در سنگر خدمت به فرزندان این مرز و بوم و آینده سازان میهن عزیزمان سرافراز و سربلند باشید


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: