• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-1393-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح بازارچه کارآفرینی در دانشگاه سمنان

افتتاح بازارچه کارآفرینی در دانشگاه سمنان

چهارمین دوره بازارچه کار آفرینی با حضور مسئولان دانشکده اقتصاد ، مدیریت و امور اداری و دیگر مسئولان دانشگاه در دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان، آغاز به کار کرد .
به گزارش ایسنا-منطقهسمنان، دکتر مدرسی عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه سمنان و برگزار کننده این بازارچه کار آفرینی در افتتاحیه این بازارچه اظهار کرد: این بازارچه شامل 25 غرفه است و دانشجویان رشته‌های مختلف در آن انواع صنایع دستی، هنری و ایده‌های فن‌آورانه خود را که برخی هم به محصول تبدیل شده عرضه و به فروش می‌رسانند .
استاد مشاوره انجمن کار آفرینی دانشگاه سمنان افزود: این بازارچه با هدف تقویت فرهنگ کارآفرینی در بین دانشجویان و حرکت به سوی دانشگاه کارآفرین، برپا شده است .
دکتر مدرسی تصریح کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی تبدیل تحصیلات به ثروت و چگونگی راه‌اندازی کسب و کار از دیگر برنامه‌های این بازارچه کار آفرینی است .
وی ادامه داد: این بازارچه به همت انجمن علمی دانشجویی کارآفرینی، معاونت فرهنگی و اجتماعی و مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه سمنان، با شعار "دانشجوی امروز، کارآفرین فردا" افتتاح شده و از 9 تا 11 اردیبهشت، پذیرای علاقه‌مندان است.

وی یادآور شد: اختتامیه این رویداد هم ساعت 15 روز سه شنبه 11 اردیبهشت، با حضور بابک بختیاری ( مؤسس بستنی آیس پک) در تالار دانش دانشکده علوم انسانی برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: