• سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس کل دادگستری استان سمنان تاکید کرد:

"حمایت حقوقی و قضائی از سرمایه‌گذاران و مبارزه با مفاسد اقتصادی" اولویت دادگستری استان سمنان در سال 97

رئیس کل دادگستری استان سمنان از حمایت حقوقی و قضائی از سرمایه گذاران و مبارزه با مفاسد اقتصادی و تلاش در جهت ایجاد امنیت اقتصادی به عنوان سیاست دادگستری کل این استان در سال حمایت از کالای ایرانی نام برد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سید محسن مظهری با بیان این مطلب اظهار کرد:  با اقتدار از مبتکرین، مخترعین و کارآفرینان در سطح استان حمایت می کنیم؛

رئیس کل دادگستری استان در تشریح برنامه‌های دستگاه قضائی استان سمنان در سال جدید گفت: در راستای منویات رهبرعظیم الشان انقلاب در ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سرمایه گذاری و تولید کالای ایرانی حمایت می‌کنیم .

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: بیکاری از مشکلات اصلی جامعه است که خود بستر ساز بسیاری از آسیب های اجتماعی و جرائم  است .

مظهری افزود: دادگستری کل استان با حمایت قاطع و پشتیبانی از مخترعین، مبتکرین و کار آفرینان  جهت عملیاتی کردن طرح‌ها و نظریات خود در سطح استان در ایجاد اشتغال و کارآفرینی موثر است و این مهم را گامی در مسیر کاهش معضل بیکاری در جامعه می‌داند .

رئیس ستاد استانی اجراي سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي در دستگاه قضائی استان از فعالیت مستمر این ستاد در سال جاری خبر داد و افزود: در این ستاد استانی سه هدف حمایت حقوقی و قضائی از سرمایه گذاران، ایجاد امنیت اقتصادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی را به جد پیگیری خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: