• یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-292-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی ، امنیتی استانداری سمنان:

تعامل بین سپاه و قوه مجریه به تحقق بیشتر ارزش‌های انقلاب اسلامی می‌انجامد

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: تعامل بین سپاه و قوه مجریه به تحقق بیشتر ارزش‌های انقلاب اسلامی می‌انجامد.

به گجزارش ایسنا-منطقه سمنان، دکتر سعید ناجی در دیدار با سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت قائم (عج) استان سمنان اظهار کرد: نقش سپاه در تمامی عرصه‌های مورد نیاز کشور ، نقشی حساس و مشخص است .

  وی با قدردانی از تلاش‌های مجموعه سپاه پاسداران در حفظ و حراست از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت : سپاه در تمامی عرصه های مورد نیاز کشور ، نقشی مشخص و حساس را ارائه کرده است .
ناجی افزود: امروزه در مقطعی از دوران انقلاب هستیم که باید همه ظرفیت‌ها و اهداف در عرصه‌های مختلف منسجم و متمرکز شده و بی شک تعاملات گسترده سپاه باتوجه به ظرفیت و انگیزه بالای آن با مجموعه قوه مجریه می‌تواند موجب بهره‌مندی بیشتر مردم و نیل به تحقق ارزش‌های انقلاب و دستورات مقام معظم رهبری شود.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به تهدیدات مختلف در زمینه های سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی برای کشور ، بر لزوم انسجام بیشتر میان نهادها و سازمان‌های موجود تاکیدکرد
ناجی با ابراز رضایت از سطح تعاملات دوجانبه میان استانداری و سپاه استان بر گسترش همکاری ها و تعاملات دو سویه اشاره کرد و افزود : امیدواریم با حضور سردار حسن زاده شاهد همکاری و مساعدت بیشتر مجموعه سپاه با حوزه اجرایی استان بوده و شرایط برای بهره مندی بیشتر مردم و پرهیز از اتلاف سرمایه و انرژی موجود فراهم شود.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با بیان اینکه نگاه دولت دوازدهم و مجموعه مدیریت استان به استفاده مطلوب از ظرفیت های متقابلی است که در سپاه و دستگاه‌های اجرایی وجود دارد گفت: در این راستا باید تلاش کرد تا به نحوی فعالیت کنیم که همگی احساس رضایت کرده و کمبودی احساس نشود تا امیدواری و رضایت مردم شریف استان بیش از گذشته تامین شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: