• پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سمنان تاکید کرد:

لزوم جلب رضایت بیشتر مردم از طریق مهربانی، محبت و مدارا با مردم

استاندارسمنان با اشاره به تاکیدات بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب در خصوص تلاش در جهت جلب رضایت اقشار مختلف مردم، بر لزوم جلب رضایت بیشتر مردم از طریق مهربانی، محبت و مدارا با مردم تاکید کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سید شهاب الدین چاوشی در دیدار با علماو روحانیون استان با اشاره به جایگاه والای دین و آموزه های دینی در نظام اسلامی ما اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران که امسال دوران بلوغ کامل خود را در آستانه 40سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، سپری می کند نظامی مبتنی بر اندیشه و تفکر دینی است.

وی از ایران اسلامی به عنوان کشور مقتدر و مردمی نام برد و افزود: نظام اسلامی یک نظام مردمی و از قدرت های بزرگ منطقه و جهان است.

استاندارسمنان با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری است مستقل و مقتدر در جهان مطرح است ، از رویکرد دینی نظام به عنوان یک نقطه قوت در آن نام برد و خاطرنشان کرد: اندیشه ای که برای آمریکا خطرساز است اندیشه ظهور حضرت مهدی (عج) است.

چاووشی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ع) مبنی بر اینکه با حضور وهمراهی مردم است که حکومت اسلامی تحقق پیدا خواهد کرد گفت: باید راهکارهایی پیدا کنیم تا موجب جلب رضایت بیشتر مردم شود و یکی از این راهکارها مهربانی , محبت و مدارا با مردم است .

عالی ترین مقام اجرایی دولت دوازدهم در استان سمنان با تاکید براینکه حضرت امام (ره) مردم را به عنوان یک اصل در نظام تلقی می کرد خاطرنشان کرد: شرط صحت و مقبولیت یک حکومت, رضایت مردم است.

به گزارش ایسنا؛ دیدار با علما و روحانیان استان با حضور آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و عضو خبرگان رهبری و استاندار سمنان برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: