• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-2990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

سرپرست پیش‌بینی هواشناسی استان سمنان به ایسنا خبر داد:

بارش 14سانتیمتری برف در مناطق شمالی شهمیرزاد/ بارندگی 28 میلی‌متری در مجن شاهرود

سرپرست پیش‌بینی هواشناسی استان سمنان از بارش 14سانتیمتری برف در ایستگاه لرد در شمال شهمیرزاد خبر داد و گفت: در ایستگاه‌های چاشم و فولادمحله نیز طی 24ساعت گذشته 11 و 5 سانتیمتر برف گزارش شده است.

نادیا میرشجاع در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان اظهار کرد: بیشترین میزان بارندگی طی 24 ساعت گذشته در این استان در ایستگاه مجن به میزان 28 میلی‌متر ثبت شده است.

وی ادامه داد: همچنین در شهرها و مناطق دیگری از استان و از جمله دیباج، شهمیرزاد، حسین‌آباد کالپوش و رضوان نیز شاهد بارش برف بودیم.

سرپرست پیش‌بینی هواشناسی استان سمنان از کاهش محسوس دما در اکثر نقاط استان خبر داد و اضافه کرد: سردترین نقطه استان فولادمحله در شمال شهمیرزاد بود که دما در آن به منفی 4 درجه رسید. ضمن اینکه دما در مرکز استان نیز طی 24 ساعت گذشته حداقل 7 و حداکثر 16 درجه بوده است.

میرشجاع از تداوم بارش‌ها تا روز چهارشنبه در اکثر نقاط این استان خبر داد و اظهار کرد: دمای هوا تا پایان امشب نیز به روند کاهشی خود ادامه می‌دهد و از فردا دمای هوای استان به تدریج روند افزایشی پیدا می‌کند.

وی با اشاره به میزان بارندگی در مرکز استان طی 24ساعت گذشته افزود: در دو ایستگاه سمنان جنوب و سمنان مرکزی به ترتیب طی 24 ساعت گذشته 3.6 و 3 میلی‌متر بارندگی ثبت شده است.

این کارشناس هواشناسی با اشاره به سرعت بالای باد در شرق استان گفت: بیشترین سرعت باد در استان در فرومد میامی به میزان 72کیلومتر بر ساعت ثبت شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: