• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-1094-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استقبال میراث فرهنگی استان سمنان از استارتاپ‌های گردشگری

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان از استقبال میراث فرهنگی استان سمنان از استارت‌آپ‌های گردشگری خبرداد و گفت: یکی از بهترین راه‌های معرفی روستاهای هدف گردشگری استفاده از ظرفیت فضای مجازی است .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، محمد جهانشاهی در دیدار با مدیر کل فناوری اطلاعات استان سمنان، افزود: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان می‌تواند با ایجاد زیرساختهای ارتباطی زمینه معرفی روستاهای هدف گردشگری استان را فراهم کند .

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان با تاکید بر اینکه در دوره حاضر تبلیغات رکن اصلی جذب گردشگر است، گفت: اداره کل فناوری اطلاعات می‌تواند نقش مهمی در انتشار محتوای تولید شده در حوزه گردشگری داشته باشد .

جهانشاهی با بیان اینکه این اداره کل از استارت‌آپ‌های حوزه گردشگری استقبال می‌کند، افزود: توسعه گردشگری دیجیتال و مجازی، زمینه ساز توسعه گردشگری است .

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان نیز گفت: این اداره کل حامی میراث فرهنگی و گردشگری است و  می‌تواند زمینه ساز توسعه گردشگری مجازی باشد .

" مسعود میررضایی" با اشاره به اینکه این اداره کل می‌تواند زمینه انتشار محتوای تولید شده در حوزه گردشگری را فراهم کند، افزود: برقراری ارتباط تمامی مناطق گردشگری با شبکه اینترنت از برنامه‌های در دست اجراست .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: