• دوشنبه ۱۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندهی انتظامی شاهرود خبرداد:

حضور فعال گشت های محسوس و نامحسوس پلیس در تمام مسیرهای درون وبرون شهری در 13بدر

فرماندهی انتظامی شهرستان شاهرود از حضور فعال گشت های محسوس و نامحسوس پلیس راه و راهور در تمام مسیرهای درون وبرون شهری شاهرود خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان ، سرهنگ سید مجتبی اشرفی ضمن آرزوی روزی خوش و گردشی مفرح برای همشهریان شاهرودی و مسافران نوروزی،اظهار کرد: انتظار می رود همشهریان و مسافران در هنگام رانندگی ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از جمله حرکت با سرعت مطمئنه،عدم توقف های دوبله و توقف درمحل های پارک ممنوع از انجام هرگونه رفتارهای پرخطر ترافیکی جدا پرهیز کنند.

وی با اشاره به حضور پررنگ پلیس در روز طبیعت ادامه داد: گشت های محسوس و نامحسوس پلیس راه و راهور در تمام مسیرهای درون وبرون شهری حضوری فعال داشته و برای ساختن روزی بدون حادثه،ترافیک و ایمن برای شما عزیزان تلاش خواهند کرد.

فرماندهی انتظامی شهرستان شاهرود یادآور شد: با توجه به سابقه ایجاد گره های ترافیکی در برخی نقاط شهر علی الخصوص از میدان امام رضا(ع)به سمت جاده بسطام ،میدان ولایت،ورودی پارکهای آبشاربلوار،شهدای محراب و... از رانندگان تقاضا می شود از پارک در حاشیه خیابان های پرتردد و توقف های دوبله در این معابر اجتناب کرده و قبل از سفر برای پیشگیری از ترافیک اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: