• جمعه ۲۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-393-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی با اعتباری 72 میلیاردی در سمنان

پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سمنان در آیینی با حضور جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، مهدی شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در حاشیه این آیین افتتاح با بیان اینکه احداث این پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در دولت تدبیر و امید آغاز شده افزود: پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی علوم پزشکی سمنان از سال 94 آغاز و ظرف دو سال آماده و به بهره برداری رسید.

وی زیربنای این پروژه درمانی را دو هزار و 200 مترمربع اعلام و اظهار کرد: پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در جوار بیمارستان و مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر احداث شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به اعتبارات هزینه شده در این پروژه گفت: برای احداث و تجهیز پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سمنان اعتباری افزون بر 72 میلیارد ریال هزینه شده است.

شادنوش با بیان اینکه شهرستا های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از زیرساخت های بهداشتی و درمانی خوبی برخوردارند اضافه کرد: استان سمنان از نظر زیرساخت های بیمارستانی و تجهیزات پزشکی و بیمارستانی از شرایط بسیار مطلوبی برخوردار است.

وی با بیان اینکه استان سمنا از قطب های درمانی کشور است، یادآور شد: با توجه به امکان خوب و مدرنی که در مراکز درمانی استان وجود دارد، مردم استان برای درمان نیاز به اعزام به خارج از استان ندارند.

به گزارش ایسنا در سفر جان بابایی معاون درمانی وزیر بهداشت به استان 11 پروژه بهداشتی و درمانی در شهرستان مختلف تحت پوشش علوم پزشکی سمنان به بهره برداری رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: