• جمعه ۲۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-1497-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان به ایسنا خبرداد:

افتتاح 11 پروژه بهداشتی-درمانی در سفر معاون وزیر به استان سمنان/ بخش های تخصصی بیمارستان ولایت دامغان افتتاح شد

رئیس دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان از افتتاح و بهره برداری از 11 پروژه درمانی بهداشتی در سفر امروز معاون درمان وزیر بهداشت به این استان خبر داد.
دکتر مهدی شادنوش در حاشیه این سفر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان اظهار کرد: دكتر جان بابايي معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزشي پزشكي در این سفر یک روزه با سفر به شهرستان های دامغان، سمنا و گرمسار 11پروژه علوم پزشکی استان را افتتاح می کند.

وی با بیان اینکه معاون وزیر در بدو سفر به استان راهی دامغان شد افزود: جان بابایی در این سفر که با حضور نماینده مردم و فرماندار دامغان انجام شد بخش های تخصصی بیمارستان ولایت و چند پروژه بهداشتی را در دامغان افتتاح کرد.

وی از ایجاد 24 تخت در بخش تخصصی بیمارستان ولایت دامغان خبر داد و گفت: برای افتتاح این پروژه اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال هزینه شده است.

شادنوش با اظهار خرسندی از ارتقا کمی و کیفی خدمات در این بیمارستان ادامه داد: با افتتاح این چند بخش تخصصی، همه 160 تخت بیمارستان ولایت دامغان آماده ارائه خدمت به هم استانی های دامغانی است.

وی همچنین از افتتاح خانه بهداشت وامرزان دامغان در این سفر خبر داد و گفت: خانه بهداشت " وامرزان " شهرستان دامغان در زیربنای 62 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 1640 میلیون ریال افتتاح شد.

رئیس دانشگاه انشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ از بازدید معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از کلینیک دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در دامغان خبر داد و اظهار کرد: بازدید از آزمایشگاه تشخیص طبی کلینیک علوم پزشکی دامغان، بازدید از ساختمان مرکز درمانی رضایی ، حضور در جمع کارکنان و کادر پزشکی بیمارستان دامغان و...از دیگر برنامه های معاون وزیر در دامغان بود.

وی یادآور شد: دکتر جان بابایی بعدازظهر امروز و در ادامه این سفر یک روزه برای افتتاح چند پروژه دیگر به شهرستان های سمنان، گرمسار سفر می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: