• پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-1397-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اعمال قانون تخلفات رانندگی دور از چشم پلیس/ ثبت ۲۸۰ هزار تخلف سرعت بالا در شهر شاهرود

فرمانده انتظامی‌شهرستان شاهرود از ثبت بالغ بر ۲۸۰ هزار تخلف سرعت بالای یکصد کیلومتر در شهر شاهرود طی یک‌ماه اخیر خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان،سرهنگ سید مجتبی اشرفی ازتوقیف یک‌دستگاه خودرو پژو پارس با بهره‌گیری از دوربین‌های کنترل ترافیک نصب شده در سطح این شهر خبرداد و افزود: درساعت ۲۳ شب گذشته چند جوان با یکدستگاه خودرو پژو پارس به‌صورت بسیار خطرناک وباسرعتی بالا خیابان ۲۲ بهمن را از میدان آزادی به سمت تقاطع شهربانی بصورت ورود ممنوع تردد می نمودند که با توجه خطرساز بودن تعقیب این خودرو واحتمال مخاطرات جانی برای شهروندان،ماموران پلیس راهور از تعقیب وی صرفنظر کردند.

وی به استفاده از تصاویر رکورد شده دوربین‌های نظارتی اشاره کرد و گفت: با بازبینی دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک شماره خودرو متخلف کشف و بلافاصله صبح امروز خودرو به پلیس راهور فراخوانده و تا پس از تعطیلات نوروز روانه پارکینگ شد.

اشرفی بااشاره به این که دوربین‌های ترافیکی درحال حاضر اقدام به صدور جریمه نمی‌کنند گفت: علیرغم اینکه در حال حاضر این دوربین‌ها به‌صورت اتومات اقدام به صدور جریمه نمی‌کنند اما از زمان افتتاح مرکز کنترل ترافیک تمامی تخلفات راهنمایی و رانندگی ثبت می‌شود به‌طوری که در ماه گذشته متاسفانه ۲۸۰ هزار تخلف سرعت بالای یکصد کیلومتر درشهرشاهرود به ثبت رسیده است.

فرمانده انتظامی‌شهرستان شاهرود یادآور شد: در آینده ای نزدیک با راه‌اندازی مانیتورینگ پلیس تمامی این تخلفات اعمال قانون خواهد شد.

این مقام انتظامی با اشاره به این که هدف پلیس به هیچ عنوان صدور جریمه واعمال قانون نیست تصریح کرد: آرامش، امنیت وسلامت مردم مهمترین دغدغه ما بوده و در این راه از همه کسانی که با رعایت قانون به حقوق دیگران احترام می گذارند تشکر  وقدردانی کرده و با کسانی هم که باهنجارشکنی قصد خدشه دارکردن امنیت و سلب آسایش مردم را دارند قاطعانه و قانونی برخورد خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: