• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-1297-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف ۸۶ هزار موادمحترقه از یک سمند در سرخه/ کشف 17هزار قلم انواع مواد محترقه طی یک روز در شاهرود

  فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از کشف بالغ بر 17 هزار قلم انواع مواد محترقه طی یک روز در شاهرود خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سرهنگ اشرفی از کشف ۱۷ هزار و 100قلم انواع مواد محترقه در سطح شهرستان شاهرود خبرداد و افزود: روز گذشته با چند عملیات‌ گسترده درسطح شهرستان تعداد ۷ هزار و یکصد عدد موادمحترقه توسط پلیس نظارت براماکن عمومی، ۴ هزار قلم توسط ماموران مبارزه باقاچاق کالا و پلیس آگاهی، ۴۳۰۰ قلم توسط ماموران کلانتری ۱۱ آزادی, ۱۰۰۰ قلم توسط ماموران پاسگاه مرکزی و 500 قلم توسط ماموران بخش انتظامی بسطام کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود ادامه داد : طی سال جاری ۲۶ هزار قلم انواع موادمحترقه در سطح شهرستان شاهرود کشف شده است.

وی از اجرای ۱۲۶۸ طرح در سال ۱۳۹۶ در قالب انواع طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و با اشاره به افزایش همکاری‌های مردمی با پلیس،تصریح کرد: تماس با دفتر نظارت همگانی ۱۹۷ پلیس شاهرود امسال با افزایش ۲۰ درصدی روبرو بوده که حکایت از اعتماد مردم به پلیس این شهرستان دارد.

اشرفی از کاهش ۵ درصدی انواع سرقت در شاهرود خبر داد و گفت: کشفیات سرقت‌ها نیز در سال‌جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶ درصد افزایش داشته است.

فرماندهی انتظامی شاهرود از توقیف ۲۸۰۰ دستگاه خودرو و موتور سیکلت متخلف در این شهرستان خبر داد و افزود: توقف این وسایل نقلیه به‌دلیل وقوع تخلفات و جرایم مختلفی بوده است.

به گزارش ایسنا همچنین فرمانده انتظامی شهرستان سرخه از کشف ۸۶هزار و ۴۰۰عدد موادمحترقه در بازرسی از یک دستگاه خودروی سمند توسط ماموران پلیس این شهرستان خبرداد و گفت: پلیس با متخلفان برابر قانون برخورد می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: