• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-1792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وصیت‌نامه شهدا موردتوجه قرار گیرد

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه ما باید شهدا را الگوی خود قرار دهیم گفت: توجه به وصیت‌نامه شهدا بسیار مهم است و باید این وصایا موردتوجه قرار گیرند .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرزاییان در دیدار با خانواده شهدای جهادگر این سازمان که هم‌زمان با روز شهید انجام شد به جایگاه رفیع شهدا در آخرت اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به آیات متعدد قرآنی شهدا دارای جایگاه رفیعی در آخرت هستند .

وی با بیان اینکه در آیات و روایات مطالب متعددی درباره شهدا و جایگاه آنان آمده است خاطرنشان کرد: در یکی از آیات قرآن آمده است که « شهدا نمرده‌اند بلکه زنده هستند و نزد پروردگار خویش روزی می‌خورند ».

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اذعان به اینکه شهدا حیات جاودانه دارند افزود: همه ما باید رهرو راه پرفروغ شهدا باشیم چراکه شهدا با رفتن خود و با نثار جان خود راه را به ما نشان دادند .

حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرزاییان بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد و گفت: باید شهدا را به‌عنوان الگوهای مناسب به جامعه معرفی کرد و نسل جوان را با این گنجینه‌های ارزشمند آشنا کرد .

وی با بیان اینکه ادامه راه شهدا ثوابی مانند شهادت دارد افزود: شهدا به بازماندگان خود و به‌ویژه خانواده‌های خود بشارت می‌دهند که از دوری آنان دچار غم و اندوه نشوند چراکه شهید در نزد پروردگار دارای جایگاه رفیعی است و بشارت می‌دهند اگر کسی نیز راه شهید را ادامه دهد او نیز به جایگاه رفیعی می‌رسد .

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان افزود: همه ما باید ادامه‌دهنده و رهرو راه شهیدان باشیم و خدای‌نکرده سخنی بر زبان نیاوریم و یا عملی انجام ندهیم که خیانت به آرمان شهدا باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: