• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-3090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در آستانه چهارشنبه آخر سال انجام شد:

کشف 114 هزار قلم موادمحترقه و پلمپ 4 باب مغازه در استان سمنان

فرماندهی انتظامی استان سمنان از کشف 114 هزار قلم انواع موادمحترقه در این استان طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: 6کیلو مواد محترقه پرخطر در بین کشفیات امسال پیش از چهارشنبه آخر سال وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، سردار روح‌الامین قاسمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در همین ارتباط 27 نفر دستگیر و چهار باب مغازه نیز پلمپ شده است.

وی از کاهش 73درصدی کشفیات موادمحترقه در این استان خبر داد و افزود: با فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی که طی سال‌های اخیر انجام شده خوشبختانه حوادث چهارشنبه آخر سال در استان سمنان روند کاهشی داشته است.

فرماندهی انتظامی استان سمنان از کنترل افراد سابقه‌دار در آستانه آخرین چهارشنبه سال خبر داد و اضافه کرد: با تشکیل یک تیم انتظامی ویژه به‌صورت محسوس و نامحسوس بازار استان در حال رصد است.

وی با بیان اینکه پلیس در چهارشنبه سوری در کنار مردم است گفت: پلیس استان با عوامل و افراد خاطی در این روز برخورد شدید خواهد کرد.

سردار قاسمی با اذعان به اینکه ما مخالف شادی مردم نیستیم افزود: نگاه ما به چهارشنبه آخر سال نه امنیتی که اجتماعی و در راستای تامین امنیت و آرامش مردم و جلوگیری از بروز حوادث دلخراش است.

وی از رصد صنوف مرتبط در روزهای منتهی به چهارشنبه این هفته در استان خبر داد و گفت: هر کس در صدد برهم زدن امنیت و آرامش مردم باشد با برخورد قاطع پلیس روبرو خواهد شد.

فرماندهی انتظامی استان از مردم، پلیس و رسانه‌ها به عنوان سه پایه اصلی تامین امنیت نام برد و اظهار کرد: رسانه‌ها می‌توانند نقش مهم و اساسی در آموزش خانواده‌ها، آگاه‌سازی و هشدار نسبت به عواقب ناشی از رفتارهای پرخطر در چهارشنبه سوری ایفا کنند.

وی از کنترل ورودی و خروجی شهرهای استان در آستانه چهارشنبه آخرسال خبر داد و گفت: شمار ایست و بازرسی‌های ناجا با هدف مقابله با تولید و توزیع موادمحترقه در روزهای منتهی به چهارشنبه افزایش می‌یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: