• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-2390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف 3 لاشه شکار کل از منزل یک شکارچی غیرمجاز در رودبارک مهدیشهر

فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر از کشف سه لاشه شکار کل از منزل یک شکارچی غیرمجاز در رودبارک خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سرهنگ ابوطالب حسینی در تشریح این خبر گفت: روز گذشته ماموران پاسگاه فولادمحله و محیط زیست در پی خبری مبنی بر شکار در روستای رودبارک به محل اعزام شده و با مشاهده آثار خون در محل، با هماهنگی مقام قضایی از منزل شکارچی غیر مجاز که قبل از حضور مامورین از محل متواری شده بود سه لاشه شکار غیرمجاز از نوع کل کشف و ضبط کردند.

وی با بیان این که شکار در مناطق محافظت شده ممنوع است افزود: پلبیس با قاطعیت با شکارچیان غیر مجاز برخورد قانونی می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در برخورد با متخلفین از شهروندان این شهرستان خواست در صورت مشهده هرگونه تخلف، مراتب را به مرکز 110 پلیس اطلاع رسانی کنند.

وی همچنین از دستگیری یک سارق تحت تعقیب پلیس تهران در مهدیشر خبرداد و گفت: با توجه به نارضایتی شهروندان مبنی بر فروش مواد مخدر توسط فردی در مهدیشهر، دستگیری نامبرده در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد:با پیگیری‌های انجام شده محل اختفای متهم شناسایی و با تعقیب مراقبت های شبانه روزی متهم تحت نظر پلیس قرارگرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان مهدیشهر ادامه داد: متهم پس از چند روز با یک دستگاه خودوری پراید در سطح شهر رویت و با توجه به مخدوش بودن پلاک ظن مامورین بر سرقتی بودن آن برانگیخته شد که در ادامه با هماهنگی مقام قضایی متهم همراه با خودرو دستگیر و به مقر انتظامی دلالت شد.

وی با بیان اینکه با استعلام خودرو مشخص شد خودرو از شهر سمنان سرقت و تحت تعقیب پلیس است تصریح کرد: متهم در ابتدا منکر سرقت شد و مدعی شد خودرو را یکی از دوستانش به او به عنوان امانت داده است که با استعلام از سامانه پلیس مشخص گردید متهم به علت سرقت خودرو تحت تعقیب پلیس پایخت قرار دارد.

سرهنگ ابوطالبی گفت: نهایتا متهم که اهل یکی از استان های غربی کشور است در بازجویی های خود بیان داشت که اعتیاد شدید به مواد مخدر دارد و به این دلیل دست به سرقت زده است

وی با بیان اینکه متهم با قرار800میلیون ریالی روانه زندان شد افزود: تحقیقات بیشتر بر روی این پرونده در حال انجام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: