• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-791-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

واگذاری 60هکتار از اراضی ملی به متقاضیان بخش کشاورزی استان سمنان

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: 60 هکتار اراضی منابع ملی برای فعالیت‌های کشاورزی و صنایع تبدیلی بخش کشاورزی در اختیار متقاضیان این بخش قرار گرفت .

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان جعفر مرادی حقیقی با اشاره به برگزاری کمیسیون واگذاری اراضی ملی برای طرح های کشاورزی در مدیریت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان اظهار داشت: در این کمیسیون پرونده 37 متقاضی این بخش بررسی شد و در نهایت 60 هکتار از اراضی ملی برای فعالیت‌های کشاورزی و صنایع تبدیلی بخش کشاورزی در اختیار متقاضیان قرار گرفت .

وی گفت: بر اساس ماده 31 قانون  کمیسیون واگذاری اراضی ملی برای طرح های کشاورزی، افراد متقاضی فاقد زمین و مشتاق برای اجرای فعالیت‌های کشاورزی می توانند برای اجرای طرح‌های مختلف در این بخش به دبیرخانه کمیسیون مستقر در امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان مراجعه کنند .

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان به برخی از اهداف اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: ایجاد اشتغال و افزایش تولید در بخش کشاورزی از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح است که در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان دنبال می شود .

مرادی حقیقی با اشاره به قیمت این اراضی نیز تصریح کرد: با توجه به اظهار نظر اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان این اراضی با کمترین قیمت یعنی ارزش معاملاتی منطقه ای در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: