• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-591-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون توزیع برق استان سمنان خبرداد:

اجرای طرح احداث و اصلاح ۱۹۶ کیلومتر شبکه توزیع برق در استان سمنان

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان از اجرای طرح احداث و اصلاح ۱۹۶ کیلومتر شبکه توزیع برق در استان سمنان خبرداد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سیدمحمد حسینی‌نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: از آغاز امسال تاکنون عملیات توسعه ۱۳۲ کیلومتر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف هوائی و زمینی و ۶۴ کیلومتر خطوط برق رساني در استان سمنان بهينه سازي شده است.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان گفت: از ابتدای سال ۹۶ تا زمان حاضر، ۱۶۶ ایستگاه هوائي توزيع برق احداث و ۱۰۵ پست هوائي نيز بهسازي شده است.

وی با اشاره به این که در بازه زمانی ذکر شده ، دو هزار و ۲۰۵ سرچراغ جدید در سامانه روشنائی معابر استان داير شده افزود: به منظور بهبود روشنائي معابر، سه هزار و ۱۰۰ سرچراغ نيز بهسازي شده است.

حسینی‌نژاد در ادامه با بیان این که هفت هزار و ۶۸ انشعاب جدید نصب شده، اظهار داشت: هم اینک این شرکت به بیش از ۳۶۶ هزار مشترک برق در استان خدمت رساني مي نمايد.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان خاطرنشان کرد:  برای انجام طرح‌های توسعه و احداث قید شده، مبلغ ۱۳ میلیارد و ۷۹۵ میليون ريال سرمايه گذاري شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: