• دوشنبه ۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-1390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

هزینه‌کرد ۴,۳ میلیارد تومانی درمان مددجویان نیازمند استان سمنان

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از هزینه‌کرد ۴,۳ میلیارد تومانی درمان مددجویان سمنان باهدف بهبود سلامت مددجویان نیازمند در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، علی عرب ضمن ارائه گزارشی از خدمات درمانی و بهداشتی ارائه‌شده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون چهار میلیارد و ۳۶۶ میلیون تومان برای ارائه ۲۷ هزار خدمات درمانی به مددجویان استان سمنان هزینه شده است .

وی، با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۳۴ مرکز درمانی طرف قرارداد کمیته امداد استان سمنان خدمات بهداشتی و درمانی را به مددجویان استان سمنان ارائه می‌دهند افزود: سه هزار ۵۰۰ نفر از مددجویان و نیازمندان این استان از خدمات بهداشتی و درمانی این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان با بیان اینکه مددجویان استان سمنان می‌توانند از بیمه مکمل درمان که شامل مزایای دریافت تفاوت تعرفه، فرانشیز خدمات، خدمات دندانپزشکی، عصا، عینک، ویلچر بهره‌مند شوند افزود: در ده‌ماهه امسال برای ۹ هزار و ۶۵۲ خدمات بخش بیمه مکمل این نهاد یک میلیارد و  ۲۹۸ میلیون تومان هزینه شده است.

عرب با اشاره به اینکه ۴۳۱ مددجو دارای بیماری خاص تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان هستند افزود: ورود و مشارکت مراکز درمانی و خیران گامی مؤثر در رفع آلام مددجویان و بهبود سلامتی آنان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: