• شنبه ۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-592-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری بزرگداشت سردار شهید شاطری همزمان با روز ملی مهندس

به همت بسیج مهندسین استان و همزمان با روز ملی مهندس بزرگداشت سردار شهید حسن شاطری در سمنان برگزار شد.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه قائم استان سمنان در این آیین به تجلیل از این شهید والامقام پرداخت و با اشاره به لزوم توجه به نیازهای روز نظام اظهار کرد: باید در هر جایگاهی که کشور نیاز دارد در راستای اهداف و آرمان‌های انقلاب گام برداریم.

وی از بخش اقتصادی به عنوان یک بخش مهم و ضروری نام برد و افزود: جمهوری اسلامی امروز در آستانه چهل سالگی‌اش در آستانه یک جهش صنعتی، اقتصادی و توسعه‌ای قرار دارد.

فرمانده سپاه قائم استان سمنان ادامه داد: همه اقشار و دوستداران انقلاب باید در هر جایگاهی که هستند ببیند چگونه می‌توانند به رشد و تعالی نظام و کشور کمک کنند.

وی برلزوم توجه به توسعه پایدار تاکید و تصریح کرد: با توجه به تولید اشتغال و تعالی است که می‌توان به توسعه پایدار رسید.

سردار حسن‌زاده با اشاره به وجود نیروی انسانی متخصص و متعهد در کشور گفت: باید از همه ظرفیت‌ها در راستای توسعه پایدار بهره بگیریم.

وی با اشاره به مشکلات کشور در حوزه‌های اقتصادی و معیشتی با بیان اینکه دشمن از این ناحیه در صدد ضربه زدن به کشور و اعتماد مردم است خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال بزرگ نمایی مشکلات اقتصادی است تا از طریق آن به کشور و نظام ضربه بزند.

حسن زاده با اذعان به اینکه دشمن به‌دنبال پررنگ جلوه دادن خواسته‌ها است بیان کرد: خواسته‌ها برگرفته از نیازها نیست لذا چنانچه نتوانیم مابین نیازها و خواسته‌ها تفکیک ایجاد کنیم در مسیری گام برخواهیم داشت که به توسعه پایدار و پیشرفت همه‌جانبه نمی‌انجامد.

فرمانده سپاه قائم استان سمنان با اشاره به مشکل کم آبی در کشور یادآوری کرد: کم‌آبی و امنیت غذایی دو مقوله‌ای است که برای مواجهه با آن باید برنامه‌ریزی کنیم تا دشمن نتواند با بهره‌گیری از آن به کشور آسیب وارد کند.

به گزارش ایسنا در این آیین همچنین از خانواده شهید محمدحسین حمزه از شهدای مدافع حرم نیز تجلیل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: