• چهارشنبه ۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-197-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار گرمسار خبرداد:

به ازای هر گرمساری یک درخت کاشته می‌شود

فرماندار گرمسار گفت: به ازای هر شهروند در این شهرستان یک درخت در سطح شهرستان کاشته می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، داریوش طاهری با اشاره به نزدیک بودن هفته درختکاری بر لزوم توجه به محیط‌زیست و توسعه فضای سبز در این شهرستان تاکید و اظهار کرد: طرح نهضت فراگیر درختکاری در شهرستان گرمسار اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه در این طرح به ازای هر شهروند یک درخت کاشته خواهد شد تصریح کرد: اجرای این طرح می‌تواند تحول بزرگی در فضای سبز شهرستان گرمسار ایجاد کند.

فرماندار گرمسار با اشاره به مشکل کم‌آبی در این شهرستان خاطرنشان کرد: قرار است که در این طرح درخت‌های با نیاز آبی کم که با اقلیم و خاک منطقه نیز سازگاری دارند کاشته شود.

طاهری با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیز در اجرای این طرح مشارکت دارند ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط موظف شدند که با مطالعه دقیق در خصوص نوع درخت، نحوه کاشت و نحوه آبیاری آنها برنامه‌ریزی کرده و عملکرد خود در این طرح را به فرمانداری گزارش دهند.

فرماندار گرمسار با اشاره به صنعتی بودن شهرستان گرمسار به نقش شهرک‌های صنعتی در این طرح اشاره و اضافه کرد: ایجاد طرح کمربند سبز گرمسار در دستور کار شهرک‌های صنعتی واقع شده در مسیر محور گرمسار – ایوان‌کی قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: