• یکشنبه ۲۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3591-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انتقاد يك نماينده مجلس از نگاه سرمایه‌داری غرب بر اقتصاد کشور

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نگاه سرمایه‌داری غرب بر اقتصاد کشورمان گفت: ما تعاونی را به‌عنوان نگاهی مدرن در اقتصاد اسلامی، در اقتصاد کشور گنجاندیم اما نگاه‌های غربی اجازه نداد تعاونی جای پای خود را محکم کند.

به گزارش خبرگزاري ايسنا، منطقه سمنان، سید حسن حسینی شاهرودی از فقدان اراده لازم برای تقویت وزارت تعاون سخن گفت و افزود: این وزارتخانه همواره دستخوش تحولات و حوادث بوده و هم‌اینک نیز حوزه تعاون در دولت مهجور افتاده است.

وي به فقدان اراده لازم برای تقویت وزارت تازه تأسیس تعاون سخن گفت و افزود: این وزارتخانه همواره دستخوش تحولات و حوادث بود و هم‌اینک نیز حوزه تعاون در دولت مهجور افتاده است.

نماينده مردم شاهرود و ميامي با اشاره به تلاش مجلس برای بازپرداخت بدهی‌های دولتی به صندوق تأمین اجتماعی اظهار کرد: این نهادها خصولتی و همچنان در اختیار دولت هستند و به‌عنوان حیاط‌خلوت دولت محسوب می‌شوند، اما در حوزه خصوصی‌سازی شاهد واگذاری به نهادهای تعاونی نیستیم.

حسيني شاهرودي افزود: شاید مجلس هم به رویه دولت عادت کرده است و این ناامیدی در مجلس حاکم شده که تعاونی‌ها کارایی لازم ندارند، ولی تعاون در دنیا توفیقاتی داشته و ما نیز از آن بی‌بهره نبوده‌ایم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: