• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون جدید سیاسی امنیتی استاندار سمنان عنوان کرد:

بستر را برای حضور همه جریان‌های سیاسی و اجتماعی فراهم می‌کنیم/ اعلام اولویت‌های معاونت سیاسی

معاون جدید سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به اولویت‌های کاری این معاونت در استان سمنان وعده‌داد بسترساز فعالیت و حضور همه جریان‌های سیاسی و اجتماعی در استان باشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان، سعید ناجی در حاشیه آیین تودیع و معارفه معاون سیاسی استاندار سمنان در جمع خبرنگاران به تشریح برخی اولویت‌های کاری این معاونت حساس و موثر در استان پرداخت و اظهار کرد: اگرچه اولویت‌های کاری ما مبتنی بر اولویت‌های دولت و کشور است اما ممکن است متناسب با نیازهای روز استان به برخی اولویت‌ها ویژه‌تر بپردازیم.

وی اصرار بر افزایش مشارکت اجتماعی را یکی از اولویت‌های خود در استان برشمرد و افزود: توجه به استفاده از ظرفیت حوزه‌های مختلف و از جمله سازمان‌های مردم‌نهاد و کمک به ارتقاء سطح امیدآفرینی در جامعه به عنوان یکی از نیازهای ضروری جامعه امروز ما، از برنامه‌ها و چشم‌اندازهای کلان ما در این بخش است.

ناجی ادامه داد: باید با دمیدن در شیپور وحدت و اتحاد، جامعه را امیدوارتر به سمت آینده رهنمون کنیم ضمن اینکه توجه به استقرار و ثبات بیشتر و توجه به بحث مهم امنیت به مثابه بخشی که بسترساز در سایر حوزه‌ها است نیز حتما مورد توجه ویژه ما خواهد بود.

وی از تلاش خود برای ایجاد فضایی برای مشارکت همه جریان‌های سیاسی و اجتماعی خبر داد و گفت: مشارکت همه گروه‌ها و ایجاد ارتباط بین جریان‌ها می‌تواند به بهبود شرایط و وحدت و انسجام بیشتر جامعه کمک کند ضمن اینکه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مسوول تنظیم روابط و مناسبات بین این گروه‌ها و جریان‌ها است.

معاون جدید سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در پاسخ به پرسشی در خصوص شناخت خود از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان سمنان، از این استان به عنوان استانی با ظرفیت‌های متنوع نام برد و افزود: استان سمنان در همه بخش‌ها و از جمله در حوزه نیروی انسانی و نخبگان علمی و سیاسی از ظرفیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است لذا باید با برقراری ارتباطات مناسب از این ظرفیت‌ها در راستای توسعه استان استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه سمنان از نظر اقتصادی نیز ظرفیت بسیار خوبی دارد گفت: استان سمنان از جمله استان‌هایی است که قدمت و پیشینه تاریخی زیادی دارد .

رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان از علاقه خود برای ارتباط بیشتر با رسانه‌های فعال در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: رسانه‌ها به ویژه در عصر حاضر که سرعت انتقال اخبار ، اطلاعات و تحولات به‌شدت افزایش یافته از وزن و جایگاه والا و ممتازی برخوردارند و معاون جدید سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با درک این جایگاه و نقش، علاقمند به ایجاد و تقویت ارتباط با رسانه‌های استان بوده و از آن استقبال می‌کند.

وی همچنین در سخنان کوتاهی در آیین معارفه خود، خدمت در استان سمنان را یک توفیق دانست و ضمن تاکید بر لزوم توجه به مطالبات و خواسته‌های مردم، گفت: قدرت باید از مهار قانونی و اخلاقی برخوردار باشد تا حقوق مردم امکان بروز و ظهور داشته باشند.

ناجی با بیان اینکه   نشاط‌آفرینی وایجاد امید وانگیزه در راس برنامه‌های معاونت سیاسی خواهد بود افزود: تلاش در جهت تکریم مردم و تامین رضایت و تامین و تثبت امنیت آنها از اولویت‌های ما است ضمن اینکه باور داریم که رصد و تحلیل درست اوضاع سیاسی استان و کشور منجر به تامین امنیت مطلوب و رضایت مردم خواهد شد.

به گزارش ایسنا_ امروز طی آیینی ضمن تقدیر از خدمات محمود قنبری، سعید ناجی به عنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان معرفی و حکم وی که به امضای وزیر کشور رسیده بود از سوی استاندار به وی اهدا شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: