• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سمنان:

بانک‌ها، بنگاه‌داری را کنار بگذارند!

استاندارسمنان با بیان اینکه بانک‌ها باید بانک‌داری کنند نه بنگاه‌داری از بانک‌های عامل در استان خواست بنگاه‌داری را از فرآیند بانکداری کنار بگذارند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سید شهاب‌الدین چاوشی در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان اظهار کرد: برای توسعه استان زمان طولانی نداریم لذا باید از ظرفیت‌های موجود در کمترین زمان حداکثر بهره را ببریم.

وی با بیان اینکه مجاهدت در حوزه اقتصادی کمتر از تلاش رزمندگان در جبهه‌ها نیست افزود: همه بانک‌ها در جهت تحقق اقتصادمقاومتی که فرمان مقام معظم رهبری است باید تلاش واهتمام بیشتری داشته باشند.

استاندارسمنان باتاکید بر اینکه بانک‌ها می‌توانند در شرایط موجود گره‌گشایی کنند گفت:هنر مدیران بانک‌هااین است که با جلب اعتمادمردم سرمایه آنها را در اقتصاد کشور به گردش درآورند.

چاوشی بابیان اینکه بانک‌ها باید بانک‌داری کنند و بنگاه‌داری را کنار بگذارند خاطرنشان کرد: بانک‌ها باید تعامل قابل قبولی در حوزه‌های اقتصادی داشته باشند .

این مقام ارشد اجرایی از بانک‌های استان خواست: در راستای عملیاتی شدن برنامه‌های توسعه ای استان واستفاده از ظرفیت‌های موجود در استان در جهت افزایش سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال گام‌های موثری بردارند

استاندارسمنان بانک‌ها را منبع اصلی تامین سرمایه‌ها و نقدینگی مورد نیاز در بخش تولید ارزیابی و اظهار کرد: جرقه کار بزرگ در اقتصاد مقاومتی را بانک‌ها زدند و باید این راه با قوت تداوم بیابد.

همچنین دکتر زبردست مشاور عالی استاندار در این جلسه گفت: هیچ منبع کمک مالی به سرمایه گذاران به جز بانک‌ها وجود ندارد لذا باید از این ظرفیت در جهت توسعه استان استفاده شود.

وی بابیان اینکه بانک‌های خصوصی منابع بیشتری جهت ارائه تسهیلات در اختیار دارند گفت: بانک‌های خصوصی باید همراهی و تعامل بیشتری با بخش خصوصی به منظور سرمایه‌گذاری بهتر و افزایش تولید وایجاد اشتغال داشته باشند.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: