• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-1897-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار آرادان خبرداد:

افتتاح ۱۷ پروژه عمرانی در آرادان / کارخانه سیمان آرادان احیاء می شود

همزمان با دهه فجر امسال با حضور استاندار سمنان ۱۷ پروژه با اعتبار ۹۲ میلیارد ریال در آرادان به بهره برداری رسیده و کلنگ احداث دو پروژه به ارزش ۶ میلیارد تومان نیز به زمین زده شد.
به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، فشار نادری فرماندار آرادان در ایین افتتاح این پروژه ها با اشاره به ظرفیت های این شهرستان گفت: یکی از ظرفیت های بسیار مطلوب شهرستان آرادان کشاورزی و دامداری است.

وی با بیان اینکه در سال زراعی گذشته 17هزار تن گندم از گندمزارهای آرادان برداشت شده ادامه داد: در چند سال اخیر ۱۰۰ دستگاه تراکتور و ادوات کشاورزی در اختیار مردم قرار گرفته است.

نادری اضافه کرد: توجه به زیرساخت های بخش کشاورزی و افزایش بیش از 500هزار قطعه طیور به ظرفیت های شهرستان از اقدامات دیگر در آرادان بوده است.

وی با بیان اینکه ظرفیت دیگر این شهرستان صنعت و معدن است افزود: وجود ۳ مرکز دانشگاهی و ۵۰۰ دانشجو از دیگر ظرفیت های آرادان است.

فرماندار آرادان همدلی ؛ دیانت و حضور در عرصه های مختلف از ویژگی های مردم آرادان برشمرد و تصریح کرد: تامین زیر ساخت های مورد نیاز شهرستان و تامین نیازمندی های مردم و مدیریت منابع آب موجود در شهرستان  از اقدامات دولت تدبیر و امید در این شهرستان است.

وی آرادان از تلاش برای احیای کارخانه سیمان آرادان خبرداد و با اشاره به عملیاتی شدن پروژه فجر2 در آرادان گفت: با افتتاح پروژه فجر ۲ بیش از ۳۰۰ نفر جذب بازار کار خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: