• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-2192-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح و کلنگ‌زنی 157پروژه‌ دهه فجر در شاهرود

با تصویب مرز هوایی شاهرود به توسعه متوازن نزدیک‌تر می‌شویم

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت:  با تصویب مرز هوایی شاهرود و حمایت بسیار خوب استاندار به توسعه متوازن در استان و شهرستان نزدیک‌تر می‌شویم.
به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، دکتر حسینی شاهرودی در آیین افتتاح 133 پروژه‌ دهه فجر شهرستان شاهرود اظهار کرد: اگر می خواهیم در کشور، استان و شهرستان شاهد توسعه و پیشرفت باشیم باید مردم را باور داشته و از آنان بخواهیم که یاریگر مسوولان باشد.

وی از استان سمنان و شاهرود به عنوان استان و شهرستانی با ظرفیت های متنوع نام برد و افزود: استان و کشور مستعدی داریم . ضمن اینکه استان ما از کویر گرفته تا جنگل،سرشار از ظرفیت های مختلف است.

نماینده مردم شاهرود و میامی با اشاره به توانمندی های موجود در شرق استان خواستار توجه بیشتر به این منطقه شد و اضافه کرد: ما می توانیم توسعه متوازن را در سراسر استان شکل دهیم.

حسینی شاهرودی احداث منطقه ویژه اقتصادی در شاهرود را ضروری خواند و گفت: مردم خواستار ایجاد منطقه ویژه اقتصادی هستند و به دنبال طرح این موضوع خوشبختانه ظرف ۴۸ ساعت پروپوزال اولیه آن نگارش و در کمتر از یک هفته به مسئولان عالی مجلس شورای اسلامی تحویل شد.

عضو کمیسیو اقتصادی مجلس پشتوانه دانشگاه شاهرود  را خود مردم این شهرستان دانست و اظهار کرد: مردم شاهرود در پیشرفت و ادامه مسیر دانشگاه شاهرود نقش اساسی و موثری داشتند.

به گزارش ایسنا بعدازظهر امروز در آیینی با حضور استاندار ۱۳۳ پروژه  با اعتبار ۶۵ میلیون تومان افتتاح و ۲۴ پروژه نیز کلنگ زنی شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: