• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-1794-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس بسیج رسانه استان در بازدید از خبرگزاری ایسنا تاکید کرد:

بسیج رسانه پاتوقی برای همه فعالان رسانه‌ای استان/ جشنواره استانی ابوذر بهمن‌ماه در سمنان برگزار می‌شود

رئیس بسیج رسانه استان سمنان با حضور در دفتر خبرگزاری ایسنای سمنان، ضمن بازدید از این خبرگزاری و ارائه گزارشی از فعالیت‌های بسیج رسانه استان، به گفت‌وگو با خبرنگاران ایسنا پرداخت و گفت: بسیج رسانه می‌کوشد فارغ از خط‌کشی‌های سیاسی، پاتوقی برای همه خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای استان که دغدغه انقلاب و مردم را دارند، باشد.

علی مسلمان گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان،اظهار کرد: بسیج رسانه به دنبال این است که بستری فراهم کند که همه فعالان رسانه‌ای که دغدغه انقلاب را دارند به فعالیت بپردازند.

وی با بیان اینکه تلاش ما بر این است که بسیج رسانه، محملی برای گردهمایی فعالان رسانه‌ای در استان باشد افزود: افزایش ارتباط بین فعالان رسانه‌ای و هم‌اندیشی آنها پیرامون نیازهای رسانه‌ای می‌تواند به اثرگذاری بیشتر فعالان این حوزه در استان کمک کند.

مسلمان از برنامه‌ریزی بسیج رسانه استان سمنان برای افزایش فعالیت‌های آموزشی در حوزه رسانه خبر داد و اضافه کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی و ارتقاء سطح دانستگی خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای می‌تواند به ارتقاء کیفی رسانه‌های استان کمک شایانی کند از همین رو امسال بیش از 15 نشست و دوره آموزشی برای خبرنگاران استان در سطح استان با محوریت بسیج رسانه برگزار شده است.

رئیس بسیج رسانه استان سمنان از سطح‌بندی فعالان رسانه‌ای استان به عنوان یکی از هدف‌گذاری‌های بسیج رسانه استان در آینده خبر داد و گفت: انجام این سطح‌بندی می‌تواند به هدفمندکردن آموزش‌ها و کارآمدی بیشتر آن کمک کند.

وی از فعالیت دفاتر بسیج رسانه در چهار شهرستان استان خبر داد و خاطرنشان کرد: دفتر بسیج رسانه در شهرستان مهدیشهر نیز در ایام‌الله دهه مبارکه فجر و طی روزهای آینده راه‌اندازی خواهد شد.

مسلمان با اشاره به تاکیدات مداوم رهبری معظم انقلاب در خصوص جنگ رسانه‌ای دشمنان اظهار کرد: تاکیدات مداوم معظم‌له نشان از اهمیت و حساسیت رسانه دارد لذا بسیج رسانه در استان سمنان همه توان و ظرفیت خود را به کار می‌گیرد که با آموزش بیشتر اعضاء، به تجهیز سربازان این جبهه که همان خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای هستند کمک کند.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری جشنواره ابوذر توسط بسیج رسانه کشور پرداخت و گفت: استان سمنان امسال برای اولین‌بار در این رویدار مهم رسانه‌ای شرکت کرد و توانست یک عنوان برتر را از آن خود کند.

مسلمان با بیان اینکه سمنان از ظرفیت رسانه‌ای خوبی برخوردار است تصریح کرد: حضور در جشنواره‌هایی از این دست می‌تواند به بهبود کیفی تولیدات رسانه‌ای در استان کمک کند.

رئیس بسیج رسانه استان سمنان از برگزاری جشنواره استانی ابوذر در بهمن‌ماه خبر داد و گفت: بخش استانی این جشنواره امسال به دلایلی به بعد از جشنواره ملی موکول شد .

وی از ارسال حدود یک‌صد اثر به دبیرخانه جشنواره استانی ابوذر خبر داد و یادآوری کرد: جشنواره استانی ابوذر طی روزهای آینده در سمنان برگزار می‌شود.

وی در پایان با تقدیر از عملکرد خبرگزاری ایسنا و جهاددانشگاهی استان از آمادگی بسیج رسانه استان برای همکاری های آموزشی خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: