• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-1597-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افتتاح 14 پروژه برق‌رسانی در سرخه

همزمان با دهه مبارکه فجر 14 طرح برق‌رسانی شهرستان سرخه در آئینی با حضور استاندار سمنان، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان برگزار شد ، طرح های برق رسانی شهرستان سرخه به بهره‌برداری رسیدند.

به گزارش ایسنا-منطقه سمنان، سیدمحمد موسوی زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان در مراسم افتتاح همزمان این پروژه‌ها اظهار کرد: به میمنت ایام ا... دهه فجر، 116 پروژه برق رسانی با اعتبار 94 میلیارد و 641میلیون ریال افتتاح می شوند که 14 طرح مربوط به شهرستان سرخه است و مبلغ هفت میلیارد و 515 میلیون ریال اعتبار صرف آنها شده است .

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون، 332 پروژه برقی به مبلغ 16 میلیارد و 400 میلیون ریال در شهرستان سرخه اجرائی شده است .

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تصریح کرد: میزان کل پروژه‌های عمرانی برق رسانی این شهرستان از دهه فجر سال 95 تا زمان حاضر ،18 میلیارد و 100 میلیون ریال است .

وی گفت: انجام کامل عملیات ساماندهی و مکانیزاسیون اسناد، برداشت اطلاعات شبکه توزیع برق در سامانه سیستم اطلاعات جغرافیائی (GIS) ، نصب هفت دستگاه سکسیونر گازی ، استقرار چهار دستگاه ریکلوزر و نصب شش دستگاه کات اوت، از اقدامات شاخص شرکت توزیع برق استان در شهرستان سرخه به شمار می‌رود.

موسوی‌زاده با اشاره به توفیقات این شرکت در عرصه خدمت رسانی یادآور شد: موفقیت هائی که شرکت توزیع برق استان در بخش های مختلف کسب نموده یا به دست می آورد، مرهون تلاشهای خالصانه و بی وقفه تلاشگران این صنعت زیربنائی است و امیدوارم موجبات رضایت خداوند متعال و مقبول مردم شریف استان باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: